Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: byebye »

Moze mógłby mi ktoś doradzić na której uczelni jest najlepsza stomatologia?

Myślę ze pewnie będę musiała poprawiać maturę za rok i zastanawiam sie gdzie wtedy złożyć, bo w tym roku złożyłam po prostu tam gdzie mam najbliżej, ale może warto zainwestować w siebie

Wiele opinii słyszałam ze w Łodzi. ale nie wiem czy są one prawdziwe.

Zastanawiam sie tez nad poziomem stomy w Wawie i w Lbngt?
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: biedronka! »

podobno najlepsza jest w wawie potem łodź (tak słyszałam od kuzynki - byłej studentki UMed Łódź )
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: lung »

A ja slyszalem ze na PAMie .ale ogolnie to sa bujdy gdzie jest najlepsza, bo wszedzie jest kiepska i super zarazem
miswiyayo
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2008, o 13:19

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: miswiyayo »

ja gdzieś czytałem, że Łódź i Poznań mają najlepszy sprzęt, a jeśli chodzi o poziom nauczania to myślę, że wszystkie uczelnie prezentują podobny:)
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: serine »

Białystok jest pierwszy na ministerialnej liscie rankigowej jesli chodzi o poziom stomatologii.
kasiarzyn
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2008, o 16:58

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: kasiarzyn »

wszystko zalezy od ludzi, jak kretyn to najlepsza akademia nie pomoze.
kasiak
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007, o 12:49

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: kasiak »

Byłam na dniach otwartych PAMu i pracownia do ćwiczeń jest naprawdę imponująca. Według zapewnień pani doktor, jest jedną z najlepiej wyposażonych w Europie.
Potężnym minusem jest fakt, że za uszkodzenia np.skóry fantoma płacą studenci i to nie małe sumy (z tego co pamiętam, to ok. 200 Euro).
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: Qulimbo »

w Poznaniu i szczecinie z tego co sie orientuję. Ale nigdy nie slyszałem by o lodzi ktoś tak mówił lub piasł.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: byebye »

a słyszał ktoś moze o poziomie w Lublinie bo chyba tam najprawdopodobniej wyladuje
kallinka1
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 10:12

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: kallinka1 »

[ Dodano: Czw Lip 17, 2008 17:28 ]
Ja najpierw mialam tam isc, pozniej tam sie przenosic
Atmosfera podejrzewam, ze jest dobra, jesli chodzi o zalety merytoryczne to na kazdej uczelni jeden dzial jest dobry, inny to kompletna porazka. W Lublinie z tego co wiem zachowawcza jest w porzadku, protetyki za to nie ma prawie zadnej. Za to w Krakowie, gdzie jestem, na protetyke nacisk jest duzy (chociaz nie powiem ze jest bardzo przyjemnie i latwo), zachowawcza za to ponoc beznadziejna Ja jeszcze nie moge sie do konca wypowiadac bo jestem dopiero po 2 roku i nie mialam zajec klinicznych, ale tak slyszalam od znajomych.
A gdzie jest najlepsza? Wydaje mi sie ze jednak Łodz. Chociazby dlatego, ze wiekszosc autorow podrecznikow jest z Lodzi. Krakowa nie polecam
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: Medycyna Lwów »

dokładnie - jeżeli stomatolodzy wysyłaj swoje dzieci głównie do łodzi i wawy to wg mnie dobrze świadczy o tych dwóch. Sam chodzę do dentystki po Łodzi i jest genialna uważam.
Ze słyszenia wiem, ze i poznań jest bardzo dobry.
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: byebye »

mnie wysyla stomatolozka do Wawy lub Białegostoku, ponoc w Bialym jest duzo lepszy poziom stomy niz w Lbn tak twierdzi a skad to wie to nie wiem, wiem tyle ze studiowala w Białym i to moze dlatego ma taka opinie.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie jest najlepsza stomatologia?

Post autor: Medycyna Lwów »

to słuchaj stomatolożki, warto też wziąć pod uwagę odległość.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości