gdzie na farmację?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: gdzie na farmację?

Post autor: deVries »

mir1, o Wrocławiu nikt nie wspomina, bo autorka tematu nie brała go pod uwagę Ale też polecam miasto, o wydziale farmacji póki co nie mogę się wypowiedzieć.

Wybierz Lublin, skoro masz najbliżej. Dojazdy potrafią być upierdliwe, no i dużo kasy na bilety schodzi.
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: gdzie na farmację?

Post autor: anulka1991 »

No nie zgadzam się czasami warto poznać opinię ludzi xd Dzieki temu możesz poznać daną uczelnię oczami studenta. tylko musisz wiedzieć że student studentowi nie równy i to jak będzie wypowowiadał zależy od ludzi których spotkał, od wykładowców itp.
Ja studiuję w Sosnowcu I rok farmacji. miasto brzydkie jak nie wiem. ale rok temu studiowałam analitykę również na SUM- ie, poznałam fajnych ludzi. jak dostałam sie do krakowa miałam wątpliwości co wybrać. Sosnowiec kontra Kraków. Do Krakowa miałam dużo bliżej, znana i szanowana uczelnia, dużo znajomych ze swoic stron. ale jednak wolałam sosnowiec. i wcale po prawie roku farmacji nie zaluję swojej decyzji. wykładowcy różni, raz lepsi, raz gorsi, tacy przez których nabawisz się nerwicy. nauki dużo jak wszędzie. ale dla chcącego nic trudnego, jest tu czas i na naukę i na zabawę. jak się trafi na fajnych ludzi, fajną grupę. to juz wogóle fantastycznie Wiec z mojej strony chyba tyle na temat SUM- u
mir1
Posty: 157
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 22:17

Re: gdzie na farmację?

Post autor: mir1 »

Nie bardzo podoba mi się ta uczelnia (ŚUM). Jednak obserwując to forum stwierdzam ,że skupia ona najsympatyczniejszych, przyjaznych, otwartych na potrzeby innych, najbardziej chętnych do pomocy studentów Jak myślicie ,dlaczego ?

woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: gdzie na farmację?

Post autor: woonder »

swój wolny czas spędzają na forum, bo w takim Sosnowcu to pewnie deficyt pubów,klubów
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: gdzie na farmację?

Post autor: anulka1991 »

Haha Ale sie uśmiałam. brak klubów. moze i tak jest. ale jak ktoś chce to coś dla siebie znajdzie. moze nie ma tutaj nie wiadomo jakiej rozrywki, ale z własnego doświadczenia wiem, ze z ludźmi, których spotkałam tu na SUM- ie nie sposób się nudzić. klub się jakiś znajdzie ( mamy w podziemiach akademika Farmacon). A jak nie klub, to napewno jest co robić. my sie tu raczej nie nudzimy,
mir1. tak jest ludzie na SUM- ie sa sympatyczni. wiadomo, jak wszędzie są wyjątki. ale tutaj znajdzie się ktoś kto opowie Ci o studiach, starsze roczniki naprowadzą na naukę, podeśle materiały Jednak takich wariatów jak tutaj nie spotkałam nigdzie
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: gdzie na farmację?

Post autor: Kester »

Pamiętaj- Łóć ma dużo klubów
Poza tym, w klubach się nie pija, tam drogo i nie fajnie, od tego jest plener, a by się porządnie sponiewierać
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: gdzie na farmację?

Post autor: MaOaM »

tak sobie myslalam ze Poznan chociaz daleko to bedzie tam moja przyjaciolka i bedzie nam razem łatwiej, a Lublin ze blisko domu i tez bedzie z tego względu łatwiej wiec nie wiem nadal co zrobic
woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: gdzie na farmację?

Post autor: woonder »

haha, kester, widzę że podobne zasady wyznajemy tylko do Łodzi składasz?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: gdzie na farmację?

Post autor: Kester »

woonder, jeśli na farme to tylko Łódź
MaOaM, olej przyjaciół, olej rodzinę i leć do Wrocławia (ew. do Łodzi)
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: gdzie na farmację?

Post autor: MaOaM »

kester, Wrocławia nie biorę pod uwagę, nic mnie tam nie ciągnie jak narazie zreszta tam tez mam daleko
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: gdzie na farmację?

Post autor: Kester »

MaOaM, pomyśl o osobach w Stanach jak na studia jadą na odległość jak od nas do Portugalii i nie narzekają Polska nie jest duża, to i odległość, aż tak nie uwłacza, ostatecznie można widzieć się z rodziną 2 razy do roku, tudzież znaleźć sobie nową.
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: gdzie na farmację?

Post autor: scarface »

Łódź wcale nie jest taka fajna
Drogo w klubach, widoki takie pofabryczne, brudne kamienice i zawsze jak tam przejeżdżam to pełno blokersów widzę heh
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: gdzie na farmację?

Post autor: Kester »

scarface, 3 razy w ryj dostaniesz i zapamiętasz gdzie nie chadzać

Nie no co fakt to fakt, że tego trochę jest, łuć mają fajny klimat, tylko trza wiedzieć gdzie wędrować. W klubach taniej niż w wa-wie

A tak to, od zaje***ia wystaw, i malutkich teatrów na 10 osób, manufaktura, port i największa Ikea
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości