Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: lith »

Dla mnie lans na uczelnie jest tak samo żałosny jak lans na telefon, samochód, czy markowe gacie. jak ktoś jest zajebis.ty to nie musi szpanować na jakiej to prestiżowej uczelni studiuje.

Uczelnia ma być dobra, a nie prestiżowa.

.a gacie wygodne
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: ymk »

Akurat tak do końca nie jest, co wynika ze statystki wyników przecież duża część dwuprzedmiotowych uczelni ma bardzo podobny próg, więc wybór jest i to często szeroki.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: młody technik »

90parę procent nie ma praktycznie żadnego wyboru, bo dostaje się z ostatnich list i dziękuje, że w ogóle się gdzieś dostało.
Rozumiem, że to taki żarcik sytuacyjny dla rozładowania napięcia? Bo jeśli nie to nie wiem jak Ty matmę napisałeś na maturze, o ile w ogóle ją pisałeś.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: wsedek »

Przecież te 90% to plebs, czego wy nie rozumiecie?

tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: tchorz »

No fakt- wyboru nie mają osoby z wynikami 165-169 całe reszta (200-170) wybór miała.(upraszczjąc dla 2 przedmiotowych).
To,że najwiecę jest pytań mam 166 czy gdzies się dostanę nie znaczy, ze takich osób jest 90%
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Medycyna Lwów »

mówienie plebs jest takie wylgarne i prymitywne, nie mów tak proszę.
m&#x142ody technik pisze:
90parę procent nie ma praktycznie żadnego wyboru, bo dostaje się z ostatnich list i dziękuje, że w ogóle się gdzieś dostało.
Rozumiem, że to taki żarcik sytuacyjny dla rozładowania napięcia? Bo jeśli nie to nie wiem jak Ty matmę napisałeś na maturze, o ile w ogóle ją pisałeś.
kiedyś zdawało się rozszerzoną fizykę i większość tutajszej gawiedzi by obecnie dylemetów różnej natury nie miało i może i dobrze. Wziąwszy pod uwagę, że najlepsi z list są najczęściej podublowani na większości uczelni to wyjdzie bardzo wysoki odestek ludzi dostających się z list końcowych - list, nie listy.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: lith »

licząc, ze końcowe to wszystkie oprócz pierwszej to pewnie tak. ale wtedy większość z list końcowych jednak może sobie wybrać uczelnię

Jakby uczelnie wymagały fizyki, to by większość tutejszej gawiedzi miała ją napisaną i tyle.
applefan
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2014, o 16:25

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: applefan »

Kurde ,nie chciałem ,aby ten wątek przerodził się w jakąś kłótnie .
Kaamil : Możesz mi powiedzieć jak jest na stomatologii w Wa-wie ,bo nigdzie nie mogę na forum znaleźć opinii nt. stomy na WUMie. Czy ciężej niż na lekarskim ? Czy zajęcia są w jednym miejscu na stomie / czy porozrzucane po całej Wa-wie? Proszę o odpowiedź ,bo czasu coraz mniej ,a z tych wypowiedzi nic nie wynika.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Medycyna Lwów »

napisaną może i tak, czy zdaną wystarczająco - wątpię. Niech cieszą że mają po 100 proc. z banalnej matmy podstawowej.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Medycyna Lwów »

applefan pisze:Kurde ,nie chciałem ,aby ten wątek przerodził się w jakąś kłótnie .
Kaamil : Możesz mi powiedzieć jak jest na stomatologii w Wa-wie ,bo nigdzie nie mogę na forum znaleźć opinii nt. stomy na WUMie. Czy ciężej niż na lekarskim ? Czy zajęcia są w jednym miejscu na stomie / czy porozrzucane po całej Wa-wie? Proszę o odpowiedź ,bo czasu coraz mniej ,a z tych wypowiedzi nic nie wynika.
nie jest na pewno ciężej, choć mają momentami więcej zajęć. Dużo zajęć praktycznych, znajomi raczej ich poziom chwalą, zresztą sam nieraz korzystałem z ich :usług: i zawsze było super. Zajęcia generalnie w jednym miejscu. Szczegółów silą rzeczy nie znam.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: lith »

banalny to moje drugie ulubione słowo. zaraz po : prestiż
applefan
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2014, o 16:25

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: applefan »

ok, dzięki . A orientujesz się może ,gdzie pracują Ci ludzie po studiach stomatologicznych z Wumu ? i czy łatwo im było znaleźć pracę? Wiem, że jesteś z leka ,ale może co nie co słyszałeś ,bo cholera nie mogę nikogo znaleźć ze stomy z WUMu ,a w innych miastach już wiem mniej więcej jak wygląda studiowanie tego kierunku.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Medycyna Lwów »

w wawie gabinetów stomatologicznych jest bardzo bardzo dużo - są wszędzie. Na nowych osiedlach zanim się wprowadzą ludzie już otwarty jest gabinet. Z pracą nie ma żadnych problemów, ale stawki jak się robi u kogoś są często śmieszne, więc ludzie jeżdzą do mniejszych miejsc, gdzie można zarobić dużo lepiej. Nie słyszałem mimo to by ktoś narzekał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości