Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
applefan
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2014, o 16:25

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: applefan »

dzięki wielkie. i jeszcze pytanie: czy uważasz ,że dla osoby która nie ma w rodzinie żadnego dentysty jak i lekarza co będzie lepsze lek czy stoma? Przyznam się ,że bardziej mnie ciągnie do tego drugiego ,nie ze względu potencjalnych zarobków ,ale po prostu ze względu na krotszy czas ksztalcenia
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: matino3 »

applefan pisze:ze względu na krotszy czas ksztalcenia
Jeśli nie przepadasz za uczeniem się to lepiej nie med, bo dobry lekarz musi uczyć się i dokształcać całe życie Nie mówię, że stomatolog nie, ale pewnie nie w takim stopniu jak lekarz.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Medycyna Lwów »

dzieci z rodzin lekarskich to mniejszość na tych studiach i jakoś sobie dają radę.
applefan
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2014, o 16:25

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: applefan »

matino3 pisze:
applefan pisze:ze względu na krotszy czas ksztalcenia
Jeśli nie przepadasz za uczeniem się to lepiej nie med, bo dobry lekarz musi uczyć się i dokształcać całe życie Nie mówię, że stomatolog nie, ale pewnie nie w takim stopniu jak lekarz.
sorry ,nie chcę się kłócić ,ale skąd ty to możesz wiedzieć jeśli nie studiujesz. To ,że ktoś chce krótszą drogą niekoniecznie wiąże się z tym ,że się ktoś nie lubi uczyć ,bo jeśli ciągnąłem 3 rozszerzenia ( w tym jedno musiałem się uczyć na własną rękę) to chyba leniem nie jestem. Różne są powody ,wolę po prostu iść do pracy wcześniej i wcześniej wykorzystać wiedzę w praktyce.
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Kaamil pisze:dzieci z rodzin lekarskich to mniejszość na tych studiach i jakoś sobie dają radę.
To mnie pocieszyłeś.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: matino3 »

applefan pisze:
matino3 pisze:
applefan pisze:ze względu na krotszy czas ksztalcenia
Jeśli nie przepadasz za uczeniem się to lepiej nie med, bo dobry lekarz musi uczyć się i dokształcać całe życie Nie mówię, że stomatolog nie, ale pewnie nie w takim stopniu jak lekarz.
sorry ,nie chcę się kłócić ,ale skąd ty to możesz wiedzieć jeśli nie studiujesz. To ,że ktoś chce krótszą drogą niekoniecznie wiąże się z tym ,że się ktoś nie lubi uczyć ,bo jeśli ciągnąłem 3 rozszerzenia ( w tym jedno musiałem się uczyć na własną rękę) to chyba leniem nie jestem. Różne są powody ,wolę po prostu iść do pracy wcześniej i wcześniej wykorzystać wiedzę w praktyce.
I dlatego właśnie nie pytaj na forum co masz wybrać (lek czy lek-dent), bo nikt Ciebie nie zna, nikt nie zna Twojego podejścia i możliwości. Tylko Ty możesz podjąć taką decyzję
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Mårran »

Nikt tu nie powie, bo malo kto studiowal oba kierunki

Pani Buka
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

M&#xE5rran pisze:Nikt tu nie powie, bo malo kto studiowal oba kierunki
Dentysto-lekarze atakują.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: a_niap »

a_spo&#x142eczn pisze:Hej, może ktoś dysponuje informacjami, ile osób się dostaje na lek, a ile je kończy (w sensie ile odpada/rezygnuje w trakcie) w zależności od uczelni? Pytam, bo jak dotąd nie udało mi się znaleźć żadnych konkretów. Bardzo proszę o odp.
Nie sugerowałabym się tym, np: na WUMie sporo osób przyjmują w trakcie roku przeniesionych z Lublina czy z innych uczelni, ostatnio coraz więcej, więc może się okazać że więcej osób skończyło studia niż je zaczeło
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: pollyanna »

applefan pisze:kaamil mam pytanie ,czy w Wa-wie ,aby coś zaliczyć trzeba mieć taką fotograficzną pamięć ,że raz przeczytasz i to umiesz ,bo ja niestety tak nie mam i się tego obawiam .

moja koleżanka też nie ma, a ciągnie medycynę na wumie od pierwszego roku razem z innym kierunkiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości