Guzek na głowie

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
Dinobryon
Posty: 174
Rejestracja: 11 gru 2006, o 16:33

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: Dinobryon »

pinesss777 pisze:Dinobryon,
witam. chcialabym sie dowiedziec jak to z toba bylo ? co ci powiedzieli lekarze. bo generlanei to ja sie wybieram do lekarz ai sie na czytalam wszedzie roznych strasznych reczy i ogolnie strasznie sie boje:( Pozrawiam*
A więc tak na sam początek to nie ma co się bać A poważnie rzecz biorąc to ze mną było nietypowo. Guzek zaczął rosnąć pod koniec gimnazjum i któregoś pięknego słonecznego dnia podczas wizyty w gabinecie fryzjerskim pani wykonująca swój zawód zapytała czy ja zawsze miałem w tym miejscu taki guzek. Tak go pomacałem na spokojnie w domu i doszedłem do wniosku że się trochę powiększył od kiedy ostatni raz go tykałem. Guzek ani mnie nie bolał przy dotyku ani nic tam nie swędziało więc dość długo zwlekałem z wizytą u lekarza. W końcu się przełamałem i zaczęły się te wszystkie prześwietlenia i tomografie. Poobserwowali mnie jeszcze parę tygodni i doszli do wniosku że wciąż się powiększa i trzeba go usunąć. Operacja polegała na zeskrobaniu guzka i wstawieniu zastępczego materiału i to z grubsza wszystko. Po operacji jakiś czas nie czułem dotyku w miejscu gdzie mnie skrobali i to było jedyne niemiłe przeżycie ale z czasem wróciło pełne czucie a guzek nie odrosnął do dziś.
laser15
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 12:43

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: laser15 »

damian552, Siemka ja mam taki sam problem. co dalej zrobiłeś czy zostawiłeś to w spokoju? prosze o odpowiec bo nie wiem co robic

Damian
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: Astacus »

Ale byłeś u lekarza. prawda?
damian552
Posty: 127
Rejestracja: 8 lut 2007, o 19:09

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: damian552 »

laser15 pisze:damian552, Siemka ja mam taki sam problem. co dalej zrobiłeś czy zostawiłeś to w spokoju? prosze o odpowiec bo nie wiem co robic

Damian
Nic z tym już później nie robiłem, ale Ty idź do lekarza. Może Twój jest normalniejszy
laser15
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 12:43

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: laser15 »

damian552, tylko ze moje guzki sa male nieruchome i sa kolo siebie
damian552
Posty: 127
Rejestracja: 8 lut 2007, o 19:09

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: damian552 »

Dlatego nie ma na co czekac tylko DO LEKARZA marsz!)

Naprawde lepiej sprawdzic to u lekarza, a nie zastanawiac sie i martwic.


A jak już wrócisz od lekarza to daj znac.

Pozrdrawiam
hekello
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:20

Guzek

Post autor: hekello »

Witam, mam nadzieje ze ktos przeczyta te wiadomosc i powie mi czy mam sie czym martwic.

Od jakiegos czasu mam niewielki guzek z tylu glowy(lewa strona, na wyskosci ucha, calkiem z tylu)Raczej nie boli mnie glowa, nie mam zadnych zawrotow ani problemow ze sluchem ale jednak guzek to guzek.tym bardziej ze jak scialem wlosy stal sie on widoczny.
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: Theos »

Czy temat nie powinien być zamknięty? Ludzie z takimi incydentami idzie się do lekarza, a nie szuka opinii na forach. Kto tu w końcu jest specjalistą internet, czy lekarz?
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Guzek na gŁowie

Post autor: tin »

Zamykam
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości