I LO im Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie- czy warto?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

I LO im Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie- czy warto?

Post autor: Hatake Kakashi »

Hej,
jestem w trzeciej klasie gimnazjum. Kwiecień niedługo się kończy, a do wakacji zostaną tylko dwa miesiące. Tak więc już najwyższy czas, aby składać papiery do szkół.

Bardzo jestem ciekaw jaka jest atmosfera w Nowodworku, czy jest dużo nauki z przedmiotów niebędących w rozszerzeniu. Następnie chciałbym wiedzieć jaki jest tegoroczny próg?
Fajnie byłoby, gdyby zajrzał tu jakiś uczeń tego LO, który chciałby mi pomóc przy wyborze szkoły.

Mam jeszcze jeden problem. Mianowicie nie rozumiem jak to jest ze szkołami pierwszego wyboru, drugiego i trzeciego tzn. jeśli nie dostanę się do szkoły pierwszego wyboru, a do szkoły drugiego wyboru tak, to czy mogę zdecydować, że nie chcę tam uczęszczać i wziąć udział w drugiej rekrutacji szkoły pierwszego wyboru?

Z góry dziękuję ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości