I rok :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: I rok :)

Post autor: Izi »

do wszystkego nie trzeba byc sportowym asem a jedynie chodzic na zajecia i sie ma5 bez problemu
polecam areobik dla ludzi lubiacych sie obijac,rowery tez nie przemeczajace bo jezdzi sie tylko jak jest pogoda a tak siedzi sie na silce
a dla najbardziej leniwych i potrafiacych sobie zalatwic zaswiadczenie o ulomnosci-gimnastyka korekcyjna tam to sie juz nic nie robi i nie meczyD
basen bardzo spoko-chodzilam przez pierwsze polrocze ale zajmowal mi za duzo czasu-ponad godzina na samym basenie,a pozniej zanim sie przebralam,?eb umylam i wysuszylam to mi druga godzine schodzilo(ale jak sie ma wlosy normalniej dlugosci to moze by troche szybciej bylo )
no i jeszcze w zimie jak mi sie spieszylo to z takimi niedosuszonymi wlosami to troche hardcore,a ze moj basen byl jakos pod wieczor a nastepnego dnia zajecia to nie byl za dobry pomysl
Awatar użytkownika
holy moly
Posty: 59
Rejestracja: 27 mar 2008, o 12:27

Re: I rok :)

Post autor: holy moly »

Z basenu ju? wyros?am w liceum, kiedy sobie ubzdura?am ?e b?d? chodzi? 3 razy w tygodniu. Przez ca zim? zu?y?am ton? chusteczek higienicznych i mi przesz?o
Ja si? chyba zapisz? na te rowery bo na aerobiku ciko mi zsynchronizowa? prac? r?k i nóg
ponczo
Posty: 29
Rejestracja: 2 sie 2009, o 15:49

Re: I rok :)

Post autor: ponczo »

polecam gry zespo?owe u mgr Walerona. zajecia bardzo przyjemne ( gra w siatkowke) mozna 1 lub 2 razy w semestrze zrobic sobie wolne . Na koniec roku 5 za obecno
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: I rok :)

Post autor: Izi »

tak gry zespolowe sa spoko ale najlepiej jak sie umie w cokolwiek grac bo jak sie jest kompletna sierota to zamiast grac ludzie siedza na rowerkach stacjonarnych na silce i nawet nie ma jak skompletowac druzyny-pamietam jak koledzy narzekali ze laski zamiast grac to sie baly o paznokcie.wiec w trosce o i tak skolatane nerwy przyszlych pierwszakow-gry zespolowe tylko dla ludzi chetnych przynajmniej w nie grac
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: I rok :)

Post autor: ysska1991 »

Moj stosunek do zajec wf jest taki iz potora godziny tygodniowo to w sumie bardzo malo, uwzgledniajac fakt ze przez caly tydzien siedzisz i sie uczysz szczegolnie na anatomie-przy czym jak wiadomo nie ma ruchu. Wiec mysle ze trzeba ten czas spozytkowac odpowiednio. Izl-widze ze jestes dobrze w temacie obeznana-ktory sport wycisnie choc troszke potu z nas?Gdzie spali sie najwiecej kalorii i wyrzuci z siebie ten tygodniowy stres?Jak juz jest ten wf na I roku to niech bedzie to wf a nie obijane Swoja droga chcialam najbardziej areobic, ale jezeli nie wyglada on za profesjonalnie i wiekszosc bedzie slimaczyla badz udawala ze cos robi to na nic sie to zda.taka prawda niestety.]
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: I rok :)

Post autor: barnabaxo »

ja chcia?em wybra? rowery ale my?la?em, ?e tam si? je?dzi a nie ogl?da krajobrazy.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: I rok :)

Post autor: Mihhu »

Napiszcie co? wi?cej o rowerach.
Sprz?t uczelni czy w?asny?
W zimie stacjonarny na si?ce?
Jak wygl?daj? zaj?cia na powietrzu?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: I rok :)

Post autor: Izi »

mysle ze na areobiku-o ile oczywiscie sie nie leni tylko cwiczy jak trzeba mozna sie niezle wyzyc oraz na basenie-tu raczej nie ma lenienia zeby nie blokowac torow wiec sie plywa caly czas:P ,
gry zespolowe to glownie siatkowka,trudno na cos innego namowic grupe-przedtem polgodzinna rozgrzewka
rowery sa z uczelni-jest ich z regoly mniej niz ludzi na w-f ale i tak jeszcze prawie zawsze wolne zostaja,bo wielu osobom sie nie chce jechac w plener i zostaja na stacjonarne i owszem w plener sie jezdzi jak nie ma sniegu oczywiscie,calkiem fajna sprawa-jedzie sie za kolesiem po takich bardziej rekreacyjnych rejonach Bydzi
a i macie racje-odrobina ruchu nikomu nie zaszkodzi,tyle ze rozumiem tez ludzi ktorym sie nie chce bo terminy nie zawsze sa dogodne-rowery np sa zawsze do poludnia,wiec nie kazdemu sie chce jeszcze po takim wysilku isc na zajecia
w piatki w-fu nie bylo ani we wtorki(byl tylko basen)-a wtedy akurat nasz rok mial wyklady
ja polecam np wziac cos na w-f zeby poprostu przede wszystkim bylo w dogodnym terminie,a nie koniecznie to co sie Wam najbardziej podoba nie np ze wracacie z basenu o21 a na drugi dzien anatomia
poniewaz mozna w-f nadrabiac-czyli robic na zapas(podkreslam nie odrabiac,bo to tylko na ergometrze i gorsza ocena jesli nie w tym samym trygodniu sie odrabia)z inna grupa-nie koniecznie z tym co sie jest zapisanym np na jest sie na aerobiku a mozna pojsc na rower
a i jeszcze jedno fajne rozwiazanie i przyda sie w kolejnych latach jak juz sie nie ma w-fu a chcialoby sie poruszac:wyrobic karte AZSu,zaplacic co rok ubezpieczenie(jak sie nie myle to 27zl)i mozna chodzic na silke do woli i kiedy sie chce za darmo
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: I rok :)

Post autor: Catarina »

Izi, dzi?ki za odp:) Pomog?o troszk?. Co raz bardziej kusz?ce staj? sie rowery.
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: I rok :)

Post autor: ysska1991 »

To ja sama juz nie wiem co najlepiej wziac.
starzec
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2010, o 19:22

Re: I rok :)

Post autor: starzec »

Najlepsza siatkowka i basen. Basen dobry zeby sie zmeczyc. Natomiast te gry zespolowe ciekawsze chociaz nie wiadomo jak sie z grupa trafi.
Awatar użytkownika
malyrudzielec
Posty: 22
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:55

Re: I rok :)

Post autor: malyrudzielec »

Ja jestem za tymi grami zespo?owymi. Przez pó? ?ycia by?am sportowcem i nie widzi mi si? teraz chodzi? na aerobic by si? obija? Po prostu lubi? pobiega? i pomy?le?, ?e zrzuci?am zb?dne kilogramy
Awatar użytkownika
ysska1991
Posty: 289
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:15

Re: I rok :)

Post autor: ysska1991 »

malyrudzielec pisze:Ja jestem za tymi grami zespo?owymi. Przez pó? ?ycia by?am sportowcem i nie widzi mi si? teraz chodzi? na aerobic by si? obija? Po prostu lubi? pobiega? i pomy?le?, ?e zrzuci?am zb?dne kilogramy
Tak smao uwazam:D
Zastanawiam sie wlasnie ktora z nk to ty:P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości