II lista rankingowa

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

Re: II lista rankingowa

Post autor: kasioolek2123 »

mam duzy dylemat, jestem na 95. miejscu na stomie z wynikiem 269. miejsc jest 60, czy istnieje mozliwosc, ze gdy przewidywana przez nich ilosc osob nie zrezygnuje to mnie wyrzuca"? na moim koncie irk jest napisane ze jestem zakwalifikowana i zebym przyjechala zlozyc dokumenty. mam sie o co martwic? bo jesli za kilka dni sie okaze ze jednak muszą odciąć tych z dołu listy to wtedy zostane na lodzie(w niektorych szkolach skonczy sie termin skladaania dokumentow)
Awatar użytkownika
Kromka
Posty: 91
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 17:46

Re: II lista rankingowa

Post autor: Kromka »

Nie masz się o co matwić - przyjęli to przyjęli. Gdyby Cię wyrzucili to dla mnie już pachnie kryminałem. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
weroonika7
Posty: 18
Rejestracja: 3 cze 2010, o 22:39

Re: II lista rankingowa

Post autor: weroonika7 »

myślę, że nie mogą najpierw przyjąć a potem wyrzucić, na pewno tak nie mogą zrobić.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: II lista rankingowa

Post autor: Stalowy »

kasioolek2123 pisze:mam duzy dylemat, jestem na 95. miejscu na stomie z wynikiem 269. miejsc jest 60, czy istnieje mozliwosc, ze gdy przewidywana przez nich ilosc osob nie zrezygnuje to mnie wyrzuca"? na moim koncie irk jest napisane ze jestem zakwalifikowana i zebym przyjechala zlozyc dokumenty. mam sie o co martwic? bo jesli za kilka dni sie okaze ze jednak muszą odciąć tych z dołu listy to wtedy zostane na lodzie(w niektorych szkolach skonczy sie termin skladaania dokumentow)
Jesteś całkowicie bezpieczna - ja Ci to gwarantuje

Była taka historia, że wg pomyłki CKE pewien uczeń dostał nieprawidłowy wynik na świadectwie maturalnym - w którymś momencie system zawiódł - CKE gdy dowiedziało się o pomyłce, chciało Go zmusić do oddania dokumentu i wydaniu poprawionego". Chłopak zasięgnął porady prawnej i zgodnie z tym co przewidział - nie mieli prawa tak postąpić. Więc ruszył z dużo, dużo wyższym wynikiem niż uzyskał do rekrutacji - a CKE nie miało żadnego prawa mimo czerwonej ze zdenerwowania twarzy - odebrać mu tego wyniku
kasioolek2123
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2010, o 14:27

Re: II lista rankingowa

Post autor: kasioolek2123 »

dzieki:)
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: II lista rankingowa

Post autor: stan1906 »

osobiście nie liczyłbym na drugą listę, jestem na płatnych(stoma) i skoro każą już mi wpłacać pieniądze(11 tys.) to znaczy, że nie ma szans wskoczyć na niepłatne. oddawanie pieniędzy by się zaczeło, zamieszanie itp.
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: II lista rankingowa

Post autor: michaldance »

Moim zdaniem druga lista będzie, czy trzecia? możliwe że nie.
To, że pani w dziekanacie tak powiedziała? też bym tak powiedział, coby niepotrzebnie kandydatom nadziei nie robić.
konrado
Posty: 29
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 18:01

Re: II lista rankingowa

Post autor: konrado »

wydaje mi się że w Krakowie próg spadnie bardzo mało 1-2pkt o ile wogole spadnie, bo troszke więcej sobie przyjeli hehe:D a ciekawy jestem co by zrobili jakby zdeklarowało się z tych 310 osob studiowac np 270
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: II lista rankingowa

Post autor: michaldance »

Moi drodzy spójrzcie na stomę we wrocku:
TEN ROK: z pierwotnie 62 zakwalifikowanych - zapisało się !6! osób, tak, też nie mogłem uwierzyć
ona12345
Posty: 65
Rejestracja: 17 sie 2009, o 19:17

Re: II lista rankingowa

Post autor: ona12345 »

Mam prośbę.Mógłby ktoś podać link do listy rankingowej na lekarski i lek-dent?Byłabym wdzięczna.Zdaję maturę w przyszłym roku i chciałabym być na bieżąco ze wszystkim.
tetradotoksyna
Posty: 32
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:46

Re: II lista rankingowa

Post autor: tetradotoksyna »

na tej stronie musisz wybrać interesujący Cię kierunek, wyniki sią w pamarańczowej zakładce wyniki na końcu tego paska
ona12345
Posty: 65
Rejestracja: 17 sie 2009, o 19:17

Re: II lista rankingowa

Post autor: ona12345 »

dziękuję bardzo:)
Awatar użytkownika
mk91
Posty: 10
Rejestracja: 13 lip 2010, o 20:16

Re: II lista rankingowa

Post autor: mk91 »

Prawdę mówiąc rwę włosy z głowy czy próg spadnie o ten jeden punkt, bo tyle właśnie mi brakuje na lekarski
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości