ile liczycie sobie pkt z chemii i z biologii ( rozszerzenie

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
magiczna
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2014, o 09:50

ile liczycie sobie pkt z chemii i z biologii ( rozszerzenie

Post autor: magiczna »

Jak myślicie ile bedziecie miec pkt ? i gdzie się wybieracie na studia no i na jaki kierunek .

tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: ile liczycie sobie pkt z chemii i z biologii ( rozszerze

Post autor: tchorz »

Będę mieć 278-282 i składam papiery na lek do Krakowa.
magiczna
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2014, o 09:50

Re: ile liczycie sobie pkt z chemii i z biologii ( rozszerze

Post autor: magiczna »

Oo to widze że maturka poszła rewelacyjne

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: ile liczycie sobie pkt z chemii i z biologii ( rozszerze

Post autor: wsedek »

O ile wynik z chemii można dość precyzyjnie oszacować, o tyle wg mnie podobna kwestia z biologią nie ma racji bytu. bo niby skąd mamy wiedzieć jakie będą słowa klucz w poszczególnych zadaniach opisowych. niektórzy jak widać są tak pewni siebie, by skusić się o podawanie wyników. ja jednak uważam, że lepiej w czerwcu pozytywnie się zaskoczyć, aniżeli zawieść.

tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: ile liczycie sobie pkt z chemii i z biologii ( rozszerze

Post autor: tchorz »

Było pytanie- jest odpowiedź. wyliczenie swojej punktacji jest tez pewną umiejetnością.
Może i z biologii trudniej, ale jak czytam forum to to szacowanie wyników mnie przeraża.
Po wynikach z chemii w tamtym roku było pełno postów obliczyłem sobie 90% mam 75% jednej osobie skleiły się kartki przy ocenianiu. Ale reszta?
W tym roku ktos pisał ze rozwiazuje arkusze biologii na 85% i liczy na maturze na +90.
Słowa kluczowe? No owszem zdarzają sie czasem takie pytania gdzie za słowo kluczowe uznają np tylko jeden synonim. Ale to dotyczy zwykle jednego pytania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości