Ile osób odpada na Medycynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Mårran »

U nas jeszcze król Julian miał swój udział w repetowaniu, ale dużo mniej niż anatka.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Urtxintxa »

Król Julian?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Mårran »

Król Julian - Władca Biochemii :v
Pani Buka
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: _Samira_ »

A w tym roku nie jest dużo mniej, król dzielnie walczy. Anata - 41 repetentów, biocha - 34., głównie dziewczyny - ok. 80-90%
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: tchorz »

Na UJ póki co to histologia. Pierwszy termin pisało 238 osób, do drugiego nie podeszły 3 osoby, które miały ndst(pewnie miały też anatomie w plecy) czyli zrezygnowały.
drugiego terminu z histo definitywnie nie zdały 2 osoby, a 6 osób z ndst poszło na dopytkę i chyba wiekszość zdała.
Histologia 5 osób
Anatomia - cztery osoby nie zostały dopuszczone do pierwszego terminu i piszą rozbójnika. Pierwszego terminu nie zdało jakieś 70 osób, w zdecydowanej większości dziewczyny.
drugi termin JUTRO za punkty z kolokwiów jakieś 30 osób z tego ma prawo do trzeciego ustnego terminu, który podobno wiekszość zdaje.
Myślę że tu odpadnie jakieś 15-20 osób
W tamtym roku po drugim semsetrze i drugim terminie nie zdało 18 osób biochemii.
Jeśli chodzi o fizjo to straszą, że dopiero tu jest właściwy odsiew, zaczynajac od niedopuszczenia do egzaminu. ale ile osób to pojecia nie mam
ze wzgledu na punkty i inne powtarzanie pierwszego roku nie jest mozliwe, tylko ponowna rekrutacja
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: randomlogin »

tchorz pisze:do drugiego nie podeszły 3 osoby, które miały ndst(pewnie miały też anatomie w plecy) czyli zrezygnowały.
Albo mialy zwolnienie i beda zdawac w innym terminie.
tchorz pisze:drugi termin JUTRO za punkty z kolokwiów jakieś 30 osób z tego ma prawo do trzeciego ustnego terminu, który podobno wiekszość zdaje.
Myślę że tu odpadnie jakieś 15-20 osób
Z aneksem? O panie.
tchorz pisze:ze wzgledu na punkty i inne powtarzanie pierwszego roku nie jest mozliwe, tylko ponowna rekrutacja
Z tym jest roznie, zaleznie od tego do kogo sie usmiechnie, jaki ten ktos ma humor i tak dalej. Regulamin faktycznie jest jednoznaczny - ale to nie znaczy, ze sie to nie zdarza, bo sa tez sposoby obejscia tego.
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: ymk »

jeśli boisz się niezdania jakiegoś przedmiotu to zapraszam do Lublina, u nas w porównaniu z liczbami o których piszą wyżej jest bardzo mało ludzi którzy czegoś nie zaliczają.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Mårran »

U nas można powtarzać pierwszy rok
Pani Buka
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: DwuTom »

pozwolę się zapytać, czyli gdzie?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Mårran »

W Gdańsku na mojej eks-uczelni.
Pani Buka
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: tchorz »

randomlogin pisze:
tchorz pisze:drugi termin JUTRO za punkty z kolokwiów jakieś 30 osób z tego ma prawo do trzeciego ustnego terminu, który podobno wiekszość zdaje.
Myślę że tu odpadnie jakieś 15-20 osób
Z aneksem? O panie.
Ten aneks to jakiś taki dziwny. Plotka głosiła, że jest to pisane po ułożeniu pytań (wypisne tematy ze skryptów) i wystarczy się tego nauczyć żeby zdać. Brzmi naprawdę prosto, bo patrzac stronami to jakoś 1/4 sktypów No ale kilku tematów nie było, a kilka było innych.

Nie ukrywam,ze pierwszy termin sromotnie oblałam co najdziwniejsze
pisałam sobie testowo testy z SUM (bo takie miałam) i wychodziło,że bym zdała, choć oni uczą się z Bochenka.
w pierwszym aneksie było sporo embriologii, Teraz ani jednego zagadnienia ciekawe czy się aneks sprawdzi.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: randomlogin »

No wiem. Tez jestem na 1. roku, wiec widzialem ten aneks i egzamin. Mimo wszystko to bardzo ulatwia sprawe - nawet jesli nie zawiera wszystkiego.

Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: MrBrightside »

tchorz pisze: pisałam sobie testowo testy z SUM (bo takie miałam) i wychodziło,że bym zdała, choć oni uczą się z Bochenka.
To chyba jakieś starsze te testy, rok temu katedra anatomii z Kato na egzaminie dała pytania jak ze Scapuli, więc jeśli taki egzamin byś zdała, to nie wyobrażam sobie, czego oczekuje od biednych pierwszaczków UJ. :v
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 59 gości