ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: vegul »

taa, ale ta probna to smieszna byla i jesli myslisz ze taka bedzie ta majowa to sie mocno rozczarujesz . rowniez pzdr
ammor
Posty: 11
Rejestracja: 1 mar 2007, o 14:48

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: ammor »

ehh no może heh, ale jak narazie to się do niej dużo przygotowuje i mozę mi się wkońcu udazobaczymy.mama nadzieje tylko, ze fizyke lepiej napisze, bo to 65%jak narazie jest mało zadowalające/.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: tin »

Piszesz podstawy czy rozszerzenia Zresztą w tym roku to i tak matura jest banalna.

Słyszałem, że na większości AM nie będzie przeliczana podstawa i tylko z rozszerzeniem beda przyjmować. To prawda czy mit
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: Medycyna Lwów »

prawda tylko do Wawy na AM liczą podstwę z fizyki. Fakt matura z biologii i chemii jest dosć prosta, ale fizyka czasem jest zaskakujaco trudna.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2007, o 19:18 przez Medycyna Lwów, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: tin »

Kaamil pisze:prawda. do Wawy na AM liczą podstwę z fizyki.
Sam sobie przeczysz
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: Medycyna Lwów »

juz jest poprawnie językowo ~!
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: vegul »

ammor pisze:ehh no może heh, ale jak narazie to się do niej dużo przygotowuje i mozę mi się wkońcu udazobaczymy.mama nadzieje tylko, ze fizyke lepiej napisze, bo to 65%jak narazie jest mało zadowalające/.
piszesz, majac na mysli podstawe czy rozszerzenie? bo 65 % to dobry wynik jesli chodzi o rozsz.

[ Dodano: Pon Mar 05, 2007 14:24 ]
a co do nie w temacie osob, 3ba zdac na rozszerzonym biol, chem i fiz aby sie dostac, wyjatek stanowi poznan i wawa. w pozen standardowo biologia + chem lub fiz, a w Wawie biol, chem a fiz na podstawie.
a co do matury z biol i chem ze jest taka prosta, taa ale napiszcze ja sobie i niech potem jakis cymbal to sprawdzajac bedzie sie 3mal slepo klucza odpowiedzi, to wtedy jestem ciekawy Waszego wyniku.
a fiz albo ktos zrobi zadanie dobrze dostanie pkt albo nie, tu jest najsprawiedliwiej.
pzdr serd 3mka
Iris
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2007, o 18:13

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: Iris »

Nie ma źle, w biologii też są konkretne schematy, mniej jest myślenia i filozofowania- albo coś znasz, albo nie. W chemi albo napiszesz równanie albo nie- proste. Najgorzej jest z polskim i historią- wiersza nie da się zinterpretoawać w jeden konkretny sposób, trzeba go zinterpretować tak, jak sobie w kluczu zażyczono.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: tin »

Ale polski i historia nie są potrzebne na medyczna wiec za bardzo nie offtopuj

A klucza i tak się nie trzymają. To od spradzajacego tak naprawde zalezy czy Ci da punkt czy nie. Myslisz dlaczego w zeszłym roku tyle uise ludzi odwoływało. jednej nawet 40%(o ile dobrze pamietam) nie zliczyli. WIęc dla mnie matura obiektywna napewno nie jest
ammor
Posty: 11
Rejestracja: 1 mar 2007, o 14:48

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: ammor »

Ja misałam rozszerzoną fize, bio i chemie oczywiście, ale 65%z fizy to dobry wynik serio.ulżyło mi, bo do tamtej nic sie nie uczyłąm, ale do tej ojjj niestety już się ucze i to dużo.i mam nadzieje, ze mojej pary nie będzioe sprawdzał byle imbecyl,który nie zna sie za bardzo na swoim fachu, a punkty stawia szczegółowo zklucza pozdrawiam serdecznie i thx
ewcik
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2008, o 18:32

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: ewcik »

Hej! Jestem dopiero w 1 LO na profilu humanistycznym, ale wiem co chcę zdawać na maturze.
Więc tak : chcę iść na medycyne (na maturze zdawać Biole i Chemie na rozszerzeniu). Interesuje mnie dalej pediatria, ale nie wiem czy wypali. A w dodatku chciałabym iść do AM w Poznaniu.
Piszcie co musiałabym jeszcze zdać, ile trzeba mieć punktów, czy trudno się dostać.
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: garbage »

Bardzo trudno. Matura rozszerzona z biologii i chemii lub fizyki rownież na rozszerzeniu. reszte po prostu zdać. próg w okolicach 167 %/200
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ile punktów wystarczyŁo na danĄ uczelnie medycznĄ???

Post autor: Mårran »

ewcik,

A. Do 2011 jeszcze się pełno rzeczy zmieni w rekrutacji
B. Poczekaj, bo jeszcze się tobie zmienią plany
C. Progi. powiem krótko: trochę się wahają Chociaż jak cię będądobrze poinformowani straszyć, że trzeba mieć 97-98% to ich olej
Pani Buka
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości