integracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: integracja

Post autor: Aszyn »

A na browara si? kto? z 1go roku wybiera? Ja nawet nie wiem gdzie w Olsztynie mo?na i pota?czy?, czy pobawi? si? w jakim? przyzwoitym klubie. Czuj? si? okropnie, gdy? opuszczaj?c Kraków opu?ci?em najwi?ksz? imprezowni? Polski, a tam zawsze by?y 2-3 kluby ze swoim klimatem, które bardzo lubi?em. Nie wiem jak jest w Olsztynie, ale znajdzie si? co? fajnego, czy miasto wieczorami jest widmem? (nie ?ebym by? wielkim imprezowiczem. po prostu zastanawiam si? czy w ogóle jest gdzie pota?czy?
versatile_91
Posty: 25
Rejestracja: 14 sie 2010, o 18:37

Re: integracja

Post autor: versatile_91 »

no prosz?, tylko imprezki w g?owie a óczy? si? nie b?dzie komu

ps: jednak doczam si? do pytania Aszyna
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: integracja

Post autor: Khayman00 »

Olsztyn to miasto studenckie, nie wielkie, ale jednak studenckie. Wi?c wieczorami nie zamiera. Spokojnie. Zreszt? je?li nie na mie?cie, to Kortowo nie ?pi
Matiszko
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2010, o 11:55

Re: integracja

Post autor: Matiszko »

Siema wszystkim mi?o mi pozna? kilka osób z roku ^^ Pisz? dopiero teraz bo do dzisiaj nie wiedzia?em do ko?ca gdzie b?d? studiowa?. no ale ju? wszystko jasne
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: integracja

Post autor: Aszyn »

Witam witam.
kurcio88
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2010, o 15:33

Re: integracja

Post autor: kurcio88 »

No i ja witam
Godfatherrr
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2010, o 11:38

Re: integracja

Post autor: Godfatherrr »

haha wiem ze glupie ale moze po wrzucamy wlasne facebooki tak dla obczajki haha ^^?
Matiszko
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2010, o 11:55

Re: integracja

Post autor: Matiszko »

facebooka nie mam akurat. ale nk jak najbardziej
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: integracja

Post autor: Aszyn »

no to godfatherrrr. zapodajesz pierwszym
Awatar użytkownika
Wanted
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2010, o 13:11

Re: integracja

Post autor: Wanted »

Aszyn pisze:A na browara si? kto? z 1go roku wybiera? Ja nawet nie wiem gdzie w Olsztynie mo?na i pota?czy?, czy pobawi? si? w jakim? przyzwoitym klubie. Czuj? si? okropnie, gdy? opuszczaj?c Kraków opu?ci?em najwi?ksz? imprezowni? Polski, a tam zawsze by?y 2-3 kluby ze swoim klimatem, które bardzo lubi?em. Nie wiem jak jest w Olsztynie, ale znajdzie si? co? fajnego, czy miasto wieczorami jest widmem? (nie ?ebym by? wielkim imprezowiczem. po prostu zastanawiam si? czy w ogóle jest gdzie pota?czy?

kolego z Wodzis?awia. poka?e Ci. Artur gdzie mo?na wypic dobre piwo ^^ pozdrawia Cie Dawid z Radlina II (kuzyn Pauliny W.) hehe
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: integracja

Post autor: Piotrek_m »

A ja mam takie pytanie: Czy kto? zamierza mieszka? na Jarotach?:)
To jest troch? daleko od centrum (ok. 6 km) i nie wiem czy op?aca si? rozgl?da? za stancj? w tych okolicach.

Ps. co? nas malutko na nk. czy ka?dy skasowa? sobie konto na nk czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
kofi
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2010, o 19:04

Re: integracja

Post autor: kofi »

Piotrek_m pisze:A ja mam takie pytanie: Czy kto? zamierza mieszka? na Jarotach?:)
To jest troch? daleko od centrum (ok. 6 km) i nie wiem czy op?aca si? rozgl?da? za stancj? w tych okolicach.
Cze, ja b?d? mieszka? z kole?ank? na Jarotach (obie jestesmy z lek-a) Jest kawa?ek, ale miejsce ?wietne.pozdr.
p.s. no i ca?kiem fajny dojazd
DwK51
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2010, o 11:36

Re: integracja

Post autor: DwK51 »

Ja te? wyl?dowa?em na Jarotach. Mam nadziej? ?e sobie poradzimy z dojazdem:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości