Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
Scyth
Posty: 7
Rejestracja: 5 cze 2014, o 10:19

Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: Scyth »

Mam przede wszystkim na myśli perspektywy pracy po tym kierunku, za około 5 lat. Zastanawiam się czy nie studiować.
polimeraza
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2014, o 11:00

Re: Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: polimeraza »

Właśnie też biję się z myślami od jakiegoś czasu. A jesteś dobry z matmy/informatyki? Nawet jeżeli nie to zadaj sobie pytanie czy miałbyś chęci się uczyć programowania itp. ?

Bo u mnie niestety odpowiedź jest negatywna
Scyth
Posty: 7
Rejestracja: 5 cze 2014, o 10:19

Re: Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: Scyth »

Jeśli chodzi o matmę to nie będzie problemu, zdawałem ją na rozszerzeniu, z informatyką też sobie poradzę, jeżeli bym na to nie poszedł to tylko dlatego, że po tym trudno o pracę /
drabineczka
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2014, o 15:54

Re: Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: drabineczka »

Jeśli chcesz zacząć pracę naukową to warto.
Jeśli chcesz zdobyć zawód, by dostać jakąś fajną pracę- nie warto
Gość

Re: Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: Gość »

Moim zdaniem WARTO jak najbardziej, jeżeli będziesz w tym dobry to gwarantuję że pracodawcy sami będą się zgłaszać:) Praca po IB jest, ale tylko dla najlepszych:)
Scyth
Posty: 7
Rejestracja: 5 cze 2014, o 10:19

Re: Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: Scyth »

Gorzej jak się nie będzie najlepszym, trzeba będzie kombinować
Mi się na przykład wydaje, że pracodawcy chętniej będą zatrudniać osoby po automatyce i pokrewnych, więcej się po nich umie niż po IB, gdzie wszystkich przedmiotów masz po trochę.
Scyth
Posty: 7
Rejestracja: 5 cze 2014, o 10:19

Re: Inżynieria biomedyczna - czy warto studiować?

Post autor: Scyth »

Gorzej jak się nie będzie najlepszym, trzeba będzie kombinować
Mi się na przykład wydaje, że pracodawcy chętniej będą zatrudniać osoby po automatyce i pokrewnych, więcej się po nich umie niż po IB, gdzie wszystkich przedmiotów masz po trochę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość