Inzynieria chemiczna i procesowa bez fizyki?

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
dzieela
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2016, o 10:57

Inzynieria chemiczna i procesowa bez fizyki?

Post autor: dzieela »

Hej jestem tutaj po raz pierwszy i ciężko trochę mi to wszystko ogarnąć. Jestem po maturze i czeka mnie teraz wybór studiów .Zdawałam na rozszerzeniu matematykę, chemię i angielski. Chiałabym powiązać przyszłość z chemią, myślę nad tworzeniem leków czy kosmetyków . Rozważam PW między technologią chemiczną a inżynierią chemiczną i procesową, jednak boję sie że na ichipie sobie nie poradzę bez fizyki :c Jest ktoś lub był na tym kierunku bez fizyki? Ciężko było nadrobić czy do pokonania? Jak ogólnie przedstawiają sie te kierunki?Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
yjjyj

Re: Inzynieria chemiczna i procesowa bez fizyki?

Post autor: yjjyj »

bfbffb
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Inzynieria chemiczna i procesowa bez fizyki?

Post autor: Mårran »

Generalnie na te przedmioty idą ludzie czasem średnio ogarniający fizykę, ale warto sobie przeczytać materiał licealny, ot tak, by zrozumieć najważniejsze prawa.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości