IOS weterynaria UP Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

IOS weterynaria UP Wrocław

Post autor: Kaya »

Witam,

czy orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z możliwością Indywidualnej Organizacji Studiów we Wrocławiu? Dają taką możliwość czy jest to fikcja? Ewentualnie można się dogadać jakoś aby móc chodzić na zajęcia innych grup? Jeszcze kwestia przepisywania ocen, jak się na to zapatrują prowadzący? Skończyłam UMed więc niektóre z tych przedmiotów na pierwszych latach miałam (chemie, biologie, języki ang. i łaciński, wf, fizjo, itp). Chciałabym zacząć w tym roku wetę na UP we Wrocławiu, ale musiałabym ją jakoś połączyć z doktoratem, a potem pracą na uczelni.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: IOS weterynaria UP Wrocław

Post autor: Kas_ia »

Hej

Studiuję we Wrocławiu i znam trochę osób z indywidualnym tokiem, więc jest to możliwe. Jesli oczywiscie ma się powód. Te osoby ktore znam, dostały pozwolenie z powodu drugiego kierunku, pracy, opieki nad dzieckiem, więc myslę, ze nie mialabys z tym wiekszego problemu Na niektorych przedmiotach tez mozna sie po prostu dogadac, ale wiadomo, ze w Twojej sytuacji to po prostu lepiej wziac indywidualny tok. przedmioty takie jak biologia komorki, chemia, biofizyka, w-f przepisuja, jesli tylko liczba godzin sie zgadza Tak samo jakas statystyka, TI, etyka. Z łaciny to nawet przepisywali ocene ze swiadectwa z liceum, ale teraz prowadzi chyba ktos inny. Jesli chodzi o jezyk, to za moich czasow jeszcze przepisywali, ale teraz podobno sie uparli, ze to jest angielski medyczny i na cwiczenia owszem mozna nie chodzic, jesli sie ma zrobione godziny, ale trzeba zdac egzamin. Musialabys sie juz o to dowiedziec. Fizjo nie wiem jak, kolezance z zootechniki na przyklad nie przepisali, wiec z tym chyba lipa.
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: IOS weterynaria UP Wrocław

Post autor: Kaya »

Super, dziękuję za odpowiedź. Angielski na studiach też miałam medyczny przez 2 lata, na doktoracie już zwykły 150h. Może uda mi się jakoś pogodzić te studia z doktoratem a potem pracą na uczelni. Choć zdaję sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Jak ktoś jeszcze miałby ochotę się wypowiedzieć to zapraszam. Chętnie bym też poznała osobę, która ma indywidualną organizację studiów.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości