Iwano Frankiwsk REKRUTACJA 2013/2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
DrGrey
Posty: 7
Rejestracja: 8 maja 2011, o 06:29

Iwano Frankiwsk REKRUTACJA 2013/2014

Post autor: DrGrey »

Witam Serdecznie wszystkich kandydatów.
Jestem oficjalnym przedstawicielstwem Uniwersytetu Medycznego w Iwano Frankiwsku.

Jak już zapewne podjęliście decyzję o wyborze kierunku studiów, najwyższy czas pomyśleć gdzie najlepiej składać dokumenty aby zostać przyjętym.

Wiele osób których wyniki nie pozwalają im ubiegać się o studia medyczne w Polsce - wybiera inne kierunki medyczno-podobne, tylko nieliczni mają odwagę spróbować swych sił za granicą Polski bądź najzwyczajniej w świecie - nie wiedzą o takiej możliwości.

Piszę ten temat aby zachęcić kandydatów chcących studiować kierunki medyczne, że jednym z najlepszych miejsc na Ukraine będzie dla nich Iwano Frankiwsk - dawny Polski Stanisławów.

Coraz popularniejszym kierunkiem z roku na rok jest Ukraina - bardzo znaczący napływ studentów z Polski rozpoczął się już trzy lata temu, lecz biorąc pod uwagę studentów z całego świata Ukraina zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Na wszelkie pytania związane z uczelnią, procesem rekrutacji a także tokiem nauczania, możliwością przenosin do Polski, zakwaterowaniem itp.
możecie znaleźć odpowiedź na naszej nowej stronie internetowej:


Za wszelki konsultacje nie pobieram żadnych opłat, opłatę uiszcza tylko i wyłącznie osoba która decyduje się na skorzystanie z moich usług.
Za swoje usługi wystawiam rachunek, posiadam oficjalne zarejestrowaną firmę z siedzibą w Polsce oraz na Ukrainie przy ulicy Halickiej 26 w Iwano Frankiwsku.

Posiadam wszelkie oficjalne dokumenty świadczące o moim oficjalnym przedstawicielstwie.

Pierwsza tura rozmów kwalifikacyjnych jest ustalona na 19.08.2013 - jest jeszcze możliwość zapisu, gdy zabranie miejsc zapraszamy na drugą bądź trzecią turę 22 oraz 26.08.2013

Gorąco Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia studiów w Iwano Frankiwsku
medykivano
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:28

Re: Iwano Frankiwsk REKRUTACJA 2013/2014

Post autor: medykivano »

sluchajcie nie dajcie sie oszukac temu gosciowi ! ofszem zalatwic moze i moze ale sa tez inni ludzie ktorzy na bank zalatwia a nie trzymaja w niepewnosci przez pol roku tak jak mnie ze dawal mi nadzieje ze sie dostane i siedzialam pol roku na ukrainie i czekalam na decyzje niby dziekana na przyjecie . dr grey daj sobie spokoj czlowieku z ta rekrutacja bo sie nie nadajesz do pisania ze jestes oficialnym przedstawicielem dziekanatu. dobrze ze dobrzy ludzie mi pomogli odzyskac mojego taty ciezko zarobione pieniadze ! pozdrawiam !
DrGrey
Posty: 7
Rejestracja: 8 maja 2011, o 06:29

Re: Iwano Frankiwsk REKRUTACJA 2013/2014

Post autor: DrGrey »

Oto kolejny przykład jak bardzo konkurencji jest nie na rękę moja firma

Zmasakrowana studentka która wpłaciła miliony za usługę rekrutacyjną, czekała zabiedzona i przez pół roku mydlone były jej oczy, w końcu po interwencji Żwirka i Muchomorka udało się jej wrócić do kraju i specialnie w samym środku okresu rekrutacyjnego zalogowała się na te forum i napisała swoje pierwsze dwa posty oczerniając moją firmę - ku przestrodze naiwnych i głupich

Ciekawe jak to się rozwinie Już nieługo zawidnieją tu posty o powraniach, wymuszeniach i okupach

Niekiedy mocna antyreklama przemienia się w dobrą reklamę.
medykivano
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:28

Re: Iwano Frankiwsk REKRUTACJA 2013/2014

Post autor: medykivano »

czlowieku jaka firma? ty jestes jednym czlowiekiem na tej firmie hehehe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości