Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Convallaria majalis »

Racja, bo teraz jest tendencja do wprowadzania do arkuszy materiału wykraczającego, żeby sprawdzać myślność maturzystów. I dlatego bezsensu wydaje mi się pomysł korepetytorów, żeby tłuc uczniom takie szczególiki do głowy, bo bufory na moich lekcjach pozwoliły uczniowi dostać się na medycynę kilku moich znajomych miało takie przygody z nauczycielami

Też liczyłam bardziej na chemię, mimo, że zawsze czułam się pewniej z biologii. Nabrałam uprzedzenia do klucza, więc pewnie dlatego wyszłam niby zadowolona z matury, więc może coś z tego będzie na wyniki czekam do czerwca, żyję w błogiej nieświadomości wyników z klucza Witowskiego
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: nika0645 »

Convallaria majalis pisze: na wyniki czekam do czerwca, żyję w błogiej nieświadomości wyników z klucza Witowskiego
piątka!
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Convallaria majalis »

nika0645, high five wolę mieć nadzieję, że poszło mi tak dobrze, że dostanę się w tym roku na lekarski/stomę. Zresztą szanowny pan Dariusz, samozwańczy bóg biolchemów jak słyszałam, już kilka razy swój tegoroczny klucz poprawiał
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: nika0645 »

Convallaria majalis pisze:nika0645, high five wolę mieć nadzieję, że poszło mi tak dobrze, że dostanę się w tym roku na lekarski/stomę. Zresztą szanowny pan Dariusz, samozwańczy bóg biolchemów jak słyszałam, już kilka razy swój tegoroczny klucz poprawiał
też tak słyszałam, więc totalnie się nie przejmuję
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Convallaria majalis »

miejmy nadzieję, że komisja będzie łaskawa słyszałam, że prace z mojej szkoły będą sprawdzane w tą sobotę (sama nie wiem, skąd znajomi mają takie info ) .oby egzaminatorzy się wyspali
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: kate27 »

Słuchajcie, jak to jest z listami rezerwowymi? Jakbym się nie dostała, to jest sens łudzenia się, że załapię się jeszcze w kolejnej turze, czy po prostu lepiej sobie darować? Słyszałam od znajomych sporo opinii na ten temat i to bardzo rozbieżnych

*konkretniej chodzi mi o WUM, lekarski
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Mr_Sandman »

kate27 pisze:Słuchajcie, jak to jest z listami rezerwowymi? Jakbym się nie dostała, to jest sens łudzenia się, że załapię się jeszcze w kolejnej turze, czy po prostu lepiej sobie darować? Słyszałam od znajomych sporo opinii na ten temat i to bardzo rozbieżnych

*konkretniej chodzi mi o WUM, lekarski
Różnie bywa.
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: daftpunk »

kate27 pisze:Słuchajcie, jak to jest z listami rezerwowymi? Jakbym się nie dostała, to jest sens łudzenia się, że załapię się jeszcze w kolejnej turze, czy po prostu lepiej sobie darować? Słyszałam od znajomych sporo opinii na ten temat i to bardzo rozbieżnych

*konkretniej chodzi mi o WUM, lekarski
Jesli chodzi o tę konkretną uczelnię: jesli do pierwszej listy zabraklo Ci mniej niz 5 punktów, to raczej wejdziesz. Wiecej- raczej nie ma szans.

Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Mr_Sandman »

A najlepiej to przeanalizuj próg początkowy i końcowy.
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: zupelnieodzera »

antropolog95 pisze:W tym roku o 2000 więcej ludzi zdaje chemię na R niż rok temu, czyli progi w góre?
Z moich informacji wynika, że o ok. 9000 osób mniej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości