Jak wyhodowac dzikie wino w doniczce w zeby były winogrona

Forum ogrodnicze poświęcone uprawie roślin, znajdziesz tu odpowiedzi na większość pytań i problemów związanych z ogrodnictwem.
I smoke 2 joints
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 02:17

Jak wyhodowac dzikie wino w doniczce w zeby były winogrona

Post autor: I smoke 2 joints »

Czesc wszystkim.
Kupiłam razu pewnego wingorona w Biedronie, a że były dobre, to myśle- a co strace- i posadziłam pestki do ziemi do doniczki na parapecie. Po jakimś czasie wyrosło mi takie fajne dzikie wino. Marzą mi sie winogrona z niego
Teraz moje pytanie. Idzie zima, to co mam z tym zrobić? Bo widze, ze jest zielone, ale przestalo rosnąć. A w naturze, to chyba powinno zrzucić liście i stac bezwstydnie całą zime? Może dac to na balkon? Albo do piwnicy? Czy samej jakos uciąć to?
A potem na wiosne tez nie wiem co zrobic i jak, niech ktos pomoże, to moze sie podziele winogronami
zeemal
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2015, o 11:29

Re: Jak wyhodowac dzikie wino w doniczce w zeby były winogro

Post autor: zeemal »

Szczerze pisząc to niczym szczególnym. Po prostu są bardziej selektywnie wybierane, nie są zaprawione żadnym środkiem biobójczym.
jednak co za tym idzie są trochę droższe po wysianiu powinno coś z nich wyrosnąć.
Robanan
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2015, o 14:39

Re: Jak wyhodowac dzikie wino w doniczce w zeby były winogro

Post autor: Robanan »

Winogrona ze sklepu nie nadają się do uprawy na dworze.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości