jak wytrzymałe są plemniki?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
natasza21
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2012, o 22:48

jak wytrzymałe są plemniki?

Post autor: natasza21 »

Witam , uprawiałam miłość ze swoim partnerem poprzez stosunek przerywany gdzie po zaledwie paru minutach on ponownie we mnie wszedł poprzedzając to wytarciem penisa papierem , nie doszło do drugiego orgazmu z jego strony. Moje pytanie brzmi czy jest możliwość że plemniki mogły sie zachowac i mogło dojsc do zapłodnienia. Jest jeszcze jedna sprawa od paru miesiecy biore tabletki anty ale dwa dni temu wzielam jedną tabletke 12 godzin później ponieważ zapomniałam, po tym wzielam regularnie jeszcze dwie. dziś zaczynają mi sie dni płodne. Okres dostalam 5 sierpnia moj cykl trwa 28 dni.
Dzieki z góry.
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: jak wytrzymałe są plemniki?

Post autor: xjc »

Wytarcie penisa papierem. bo umrę. oczywiście, że mogły zostać plemniki. Mogły być jeszcze w cewce, pod napletkiem, gdziekolwiek. Mogła być ich mała ilość, ale szansa nadal jest.
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: jak wytrzymałe są plemniki?

Post autor: Przemeqq »

Układ hormonalny nie działa za szybko. Pomimo nie wzięcia tabletki jej działanie powinno się utrzymywać : )
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: jak wytrzymałe są plemniki?

Post autor: mila1305 »

Przemeqq, zgadzam sie z Tobą
natasza21, ale mnie tak zastanawia, chyab powinnas to wiedziec
ginekolog zanim wypisuje recepte wyjasnil Ci ich dzialanie i 12 godz opoznienia to nic strasznego
martwi mnie wycieranie o papier członnka
następnym razem polecam.
białka na pewno denaturują w wysokiej temperaturze jak większość białek . Kwasy i silne detergenty (słabe pewnie też) powinny też się sprawdzić. W sumie to co może zrobić krzywdę tobie, może też zrobić krzywdę plemnikom.
bo to w sumie twoja armia
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: jak wytrzymałe są plemniki?

Post autor: Krówsko »

Po Twojej poradzie wyjdzie gotowana parówka w sosie winegret.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości