Jak zostać lekarzem wojskowym

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: Jak zostać lekarzem wojskowym

Post autor: zdzisław »

może ta umowa z wojskiem to nie cyrograf - jednak kary są bardzo wysokie. jeżeli rzeczywiście zależy Ci na wojsku to śledź na wiosne strony CSWSMed, zasady naboru co roku są trochę inne. Tak samo jak kontrakty. Niektorzy mówią ze to operactywność (operacyjność) wojska tak żeby wróg nie poznał ich planów na przyszłość:).
Inna sprawa czy w przyszłych latach będzie możliwy tzw system stypednialny tj jest się w wojsku, dostaje się to wojskowe stypendium (ciężko to nazwać żołdem bo żołd otrzymują ludzie z poboru) ale studiuje się u siebie - nie na wojsk-leku w Łodzi. Wg mnie to było dość opłacalne, chociaż nie wiadomo czy na dłuższą metę opłacalne.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Jak zostać lekarzem wojskowym

Post autor: Khayman00 »

mnie właśnie przeraża to nie moc rozwijania się tzn. ciężko o specjalizację i ciekawą pracę. Na początku jest różowo, a potem może być lipa. Interesują mnie na przykład wyjazdy na misję pokojowe czy coś w tym rodzaju, chcę żeby coś się działo interesującego w moim życiu. Ale z tego co czytam wojsko mi tego zapewni, a szkoda, bo wiązałem z tym wiele nadziei.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości