jaka katedra ?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
monk

jaka katedra ?

Post autor: monk »

mam mały problem otóŻ w tym roku będę musiał wybrać katedrę w której będę pisał prace lic. no i mam mały dylemacik :lol: gdybyście byli na moim miejscu to którą z nich wybralibyście (podaje moje typy) :
kat. genetyki (najbardziej oblegana, najwyzszy poziom, najwięcej nauki)
kat. biochemii (egz. z chemii organiecznej i ogolnej poszedł mi chyba najlepiej 5,0 i 4,0 z wszystkich przedmiotów na I roku)
kat. mikrobiologii (jakby nie było nie mniej interesująca, studiuje biotech roslin i mikroorganizmów)
a na sam koniec kat. biofizyki ( wiem tylko, Że jest)
prosze o pomoc i pozdrowienia
PS. tylko nie strzelajcie
bagatha

Re: jaka katedra ?

Post autor: bagatha »

hmmm
mysle,ze chyba na takie pytanie nie powinni odpowiadac forumowicze, tylko Ty sama bo przeciez to Ty bedziesz pisac prace i w przyszlosci rozwijac sie w danej specjalizacji. Wiec wybierz to,co Ciebie najbardziej interesuje i co da Ci największe mozliwosci
pozdrowienia i wlasciwej decyzji
Misiek

jaka katedra

Post autor: Misiek »

katedra biochemii wygląda na najciekawszą (biorąc pod uwage późniejszy rynek pracy)
Martyna
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jaka katedra ?

Post autor: Martyna »

też się nad tym zastanawiam:)
mam do wyboru zoologię,botanikę,mikrobiologię i antropologię
swoją drogą,to ciekawe,że te specjalizacje tak różnią się na poszczególnych uczelniach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość