Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Pietro123
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2015, o 10:09

Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Post autor: Pietro123 »

Cześć, czy możecie coś podpowiedzieć przy wyborze ciśnieniomierza? Ja natknąłem się na markę Diagnostic od firmy [mod]. Czy ktoś takich już używał ? Byłbym wdzięczny za podpowiedź w tym temacie.
karinkamila
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2015, o 18:46

Re: Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Post autor: karinkamila »

najlepsze ciśnieniomierze to te ręczne na ramię wszystkie inne automaty zakłamują pomiar
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Post autor: Mårran »

Jak ktoś nie umie wysłuchać tętna, to już lepszy automat. Taki na ramię może być.
Pani Buka
eneregtyczna88
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2015, o 03:02

Re: Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Post autor: eneregtyczna88 »

Te ciśnieniomierze są jak najbardziej w porządku.
Pietro123
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2015, o 10:09

Re: Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Post autor: Pietro123 »

Dzięki za podpowiedź. Niestety z ciśnieniomierzem ręcznym nie miałem nigdy styczności i nie wiem czy będę potrafił dokładnie się nim obchodzić. Co do automatycznych to słyszałem, że trzeba je raz na jakiś czas kalibrować. Czy to prawda?
wigix877

Re: Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Post autor: wigix877 »

Polecałabym naramienny, jest dokładniejszy i wygodniejszy jak dla mnie. Kiedyś miałam nadgarstkowy i szybko się zepsuł. Teraz mam dużo lepszy, kupiłam go w sklepie medycznym, dobrze mi doradzono, jak dla mnie super jeśli chodzi o ekonomiczny wybór taki do codziennego użytku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości