jakie Lo i jakie studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: asiaa272 »

hehe ale ja siebie nie widzę uczącej się takich rzeczy to chyba mnie przerasta
No nie wiem.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: paulina_47 »

Asia, ty się nic nie denerwuj. Spokojnie. Wdech, wydech.
Dziewczyno, mniej gadania, więcej wiary i chęci. Nie od razu Kraków zbudowano. Kraków? tak to szło?

W każdym razie, dziewczyno, nie zadręczaj sie na zapas. Spokojnie, złap za książkę i czytaj.
ja zanim zabrałam się do przygotowań też strasznie panikowałam. A jak juz się wzięłam za robotę, to nie mam czasu, aby sie denerwować. I tak jest najlepiej. Rób po prostu swoje.
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: asiaa272 »

Okej
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: Katrishia »

Obczytałam cały wątek, żeby sprawdzić czy tylko moje LO było takim bezprofilowym dziwolągiem.okazuje się, że tak

mieliśmy podział do klas ze względu na wybrane języki(jeden rozszerzony drugi w podstawie), każdy miał te same zajęcia w tym samym wymiarze godzinowym, ale od drugiej klasy wybieraliśmy sobie dodatkowo przedmioty rozszerzone minimum dwa, maksymalnie(wersja hard ) pięć.
ja rozszerzałam biologię i chemię, a na łacinę medyczną(była jeszcze do wyboru prawnicza), matematykę, fizykę medyczną(była jeszcze polibudowa) i fakultety z matematyki chodziłam jako wolny słuchacz tj. oceny nie były liczone, mogłam ale nie musiałam pisać sprawdzianów i obecność też nie była obowiązkowa.to rozwiązanie z rozszerzeniami miało swoje plusy-można było rozszerzać zupełnie niezwiązane ze sobą przedmioty np matematykę, historię i biologię, ale z drugiej strony siedziało się niekiedy przez to w szkole od 7 do 18.

a jeśli chodzi o studia to zawsze marzyłam o leku, no i udało się a gdyby nie medycyna to pewnie wybrałabym coś ścisłego
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: nxxx »

Katrishia, bardzo ciekawy system, z tym wolnym sluchaczostwem

ja jestem na matfizie i zdaję biologię rozszerzoną. nie wybrałam fakultetu z fizyki w 3kl, wiec nie musza sie już z nia meczyc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości