Jakie podreczniki do nauki chemii od zera.Matura 2016

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Ewetka
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2011, o 19:59

Jakie podreczniki do nauki chemii od zera.Matura 2016

Post autor: Ewetka »

Witam,
wiem,ze wiele razy tutaj na biologu byl poruszany temat podrecznikow do matury,jednak wieszkosc watkow pochodzi ze starszych lat i wtedy forma matury byla troszke inna.
Jakie podreczniki moglibyscie polecic do nauki od zera? Od wrzesnia dojda mi korepetycje,jednak chcialabym w domu sama przerobic komplet podrecznikow. Operon z chemii bedzie dobry? Moze cos innego? Podkreslam calkowicie od zera musi to byc Z chemii posiadam zbior Pazdry i Witowskiego,jednak jak mam robic zbiory ,kiedy nie mam wiedzy
A biologia? Mam 5 podrecznikow starego PWNu,Bukale,Vademecum Pylki-Gutowskiej,Vademecum operonu 2015 i zbior zadan taki zielony z psem na okladce.
Doradzi jakas dobra dusza co dokupic,z czego zrezygnowac? O ile z biologia mam nadzieje sobie poradze,tak kompletnie nie wiem jak sie zabrac za chemie
Ewetka
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2011, o 19:59

Re: Jakie podreczniki do nauki chemii od zera.Matura 2016

Post autor: Ewetka »

Ktos,cos? No ludziska okazcie dobre serducho
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości