Jakie repetytorium i przewodniik po studiach?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
uszaty91
Posty: 19
Rejestracja: 26 lis 2009, o 21:10

Jakie repetytorium i przewodniik po studiach?

Post autor: uszaty91 »

Możecie polecić jakieś dobre repetytorium które dobrze przygotuje do matury z chemii rozszerzonej?
Słyszałem o Operonie, ale mam książki z tego wydawnictwa i nie widzę sensu kupowania takiego samego vademecum.
Potem Pazdro - tu chyba kupię zbiór. Widziałem go i jest dużo zadań z metodami chyba warto zainwestować?
WSiP Wiesz-ze-umiesz-Chemia-Repetytorium-dla-maturzystow-i-kandydatow-na-wyzsze
po spisie treści wygląda interesująco do tego płyta ale czy dobrze jest napisane i dużo tak aby wszystko co potrzebne umieć?
Jeszcze takie

Kod: Zaznacz cały

podreczniki-gandalf.pl/b/maturalnie-ze-zdasz-chemia-zakresy/
co to jest
Greg odpada bo dla rozszerzenia to nie bardzo

I jeszcze pytanie o ten przewodnik. Chodzi mi czy można gdzieś tanio kupić aby był wszystkie kierunki na uczelnie 2010/11 bo nie wiem jakie są kierunki chemiczne a coś wybrać muszę.

PS. Do pierwszego jest podobny wątek ale tam gadają o książkach a ja chcę repetytorium
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

[Link] Jakie repetytorium i przewodniik po studiach?

Post autor: Batha »


PS. Do pierwszego jest podobny wątek ale tam gadają o książkach a ja chcę repetytorium

a właśnie, że o repetytoriach też rozmawiają sprawdzałam właśnie

I jeszcze pytanie o ten przewodnik. Chodzi mi czy można gdzieś tanio kupić aby był wszystkie kierunki na uczelnie 2010/11 bo nie wiem jakie są kierunki chemiczne a coś wybrać muszę.
nie ten dział, ale ok
swojego czasu widziałam takie książeczki- są one co roku wydawane na nowo- więc tanio nie będzie, i nie ma tam opisów, tylko warunki rekrutacji.
A jeśli będziesz mieć jakieś pytania dot. studiów chemicznych, to zapraszam tu: chemia-biochemia-na-studiach-vf20.htm
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Jakie repetytorium i przewodniik po studiach?

Post autor: Miniaa »

Greg jest na prawdę bardzo dobrym repetytorium. Warto w niego zainwestować. Jest to jedna z lepszych pozycji. Sama nie mogłam w to uwierzyć, bo przecież kosztuje tylko 10 zł, ale było warto.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości