Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
chiralna
Posty: 100
Rejestracja: 4 sie 2016, o 14:32

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: chiralna »

Rabbit Heart, w trakcie przygotowań do matury zdarzają się momenty, w których wątpimy w to, że nam się uda i to normalne. Ale najważniejsze to się nie poddawać i do końca walczyć o to, żeby się jednak udało.

Wiem, że nie na temat, ale czy orientuje się ktoś, jak miała się w tym roku sytuacja z progami na zootechnikę? Nie chodzi mi nawet o konkretne wartości, tak tylko pi razy drzwi.
Szymek
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2017, o 11:51

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: Szymek »

Siemanko.
Miałem z biolki i chemii po 70, ile musiałbym poprawić żeby na spokojnie na weta gdziekolwiek się dostać?
Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: Rodravn »

Szymek pisze:Siemanko.
Miałem z biolki i chemii po 70, ile musiałbym poprawić żeby na spokojnie na weta gdziekolwiek się dostać?
Nie wiem jak na innych uczelniach, ale myślę, że we Wrocławiu 2x75 powinno być takim pewniakiem.

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z niestacjonarną we Wrocku? Osobno się składa podanie, czy po prostu biorą tych co na stacjonarne składają?
Im bliżej tej całej matury, tym bardziej jestem na siebie zła, że od razu nie złożyłam na weterynarię. Przeraża mnie myśl, że te progi mogą polecieć przesadnie w górę.

Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: Kaya »

We Wrocławiu na stacjonarne i niestacjonarne jest jedną rekrutacja. Na niestacjo biorą tych co nie dostali się na stacjo. Przy czym jeśli obniża się progi to przenoszą na stacjo. Tylko pamiętajcie, że jak dostaniecie się na niestacjo to trzeba złożyć papiery aby potem być branym pod uwagę przy dobieraniu ludzi na stacjo.

paweel
Posty: 31
Rejestracja: 29 paź 2016, o 23:31

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: paweel »

Jak stoicie z biologią? Uczycie się jej sami czy w szkole?

chiralna
Posty: 100
Rejestracja: 4 sie 2016, o 14:32

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: chiralna »

paweel pisze:Jak stoicie z biologią? Uczycie się jej sami czy w szkole?

Ja do szkoły już nie chodzę (poprawiam maturę). Uczę się sama w domu i raz w tygodniu na kursie maturalnym. Właśnie tłukę arkusz, a Wam jak czas mija?
paweel
Posty: 31
Rejestracja: 29 paź 2016, o 23:31

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: paweel »

Ja też się uczę sam i też chodzę raz w tygodniu na kurs maturalny. A na jaką uczelnie chcecie/planujecie iść?
chiralna
Posty: 100
Rejestracja: 4 sie 2016, o 14:32

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: chiralna »

paweel pisze:Ja też się uczę sam i też chodzę raz w tygodniu na kurs maturalny. A na jaką uczelnie chcecie/planujecie iść?
Ja SGGW. Właściwie żadna inna uczelnia nie wchodzi u mnie w grę, bo nie chcę się przeprowadzać do innego miasta.
chiralna
Posty: 100
Rejestracja: 4 sie 2016, o 14:32

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: chiralna »

paweel pisze:Ja też się uczę sam i też chodzę raz w tygodniu na kurs maturalny. A na jaką uczelnie chcecie/planujecie iść?
Ja SGGW. Właściwie żadna inna uczelnia nie wchodzi u mnie w grę, bo nie chcę się przeprowadzać do innego miasta.
paweel
Posty: 31
Rejestracja: 29 paź 2016, o 23:31

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: paweel »

To tylko do Warszawy składasz, na inne jako zabezpieczenie nie składasz?

Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: Rodravn »

paweel pisze:Ja też się uczę sam i też chodzę raz w tygodniu na kurs maturalny. A na jaką uczelnie chcecie/planujecie iść?
Tylko Wrocław. Wszystkie uczelnie mam dość daleko od domu, a dobrze byłoby wracać na weekendy, tu mam dobry bezpośredni dojazd przynajmniej (w porównaniu do Krk gdzie kilometrowo nawet bliżej a szybciej się na piechotę dojdzie niż przesiadki pokona/ ).

Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: Rodravn »

Kaya pisze:We Wrocławiu na stacjonarne i niestacjonarne jest jedną rekrutacja. Na niestacjo biorą tych co nie dostali się na stacjo. Przy czym jeśli obniża się progi to przenoszą na stacjo. Tylko pamiętajcie, że jak dostaniecie się na niestacjo to trzeba złożyć papiery aby potem być branym pod uwagę przy dobieraniu ludzi na stacjo.

Dziękuję!

chiralna
Posty: 100
Rejestracja: 4 sie 2016, o 14:32

Re: Kandydaci 2017/2018 Weterynaria

Post autor: chiralna »

paweel pisze:To tylko do Warszawy składasz, na inne jako zabezpieczenie nie składasz?

Ja tylko do Wa-wy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości