kichanie

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: kichanie

Post autor: Biochejter »

malwka pisze:Mój tata natomiast pobija wszelkie rekordy. On nie umie kichnąć raz. zazwyczaj jest to 13 razy
Ja tak samo, do 20 razy mi sie zdarza czasem. Najbardziej mnie irytuje jak ktoś na głos liczy ile razy kicham. Na zajęciach i w miejsach publicznych potrafię tak przytrzymać nos że minimalizuję to do kilku, bo nie lubię jak wszyscy się na mnie patrzą idąc ulicą i każdyna zdrowie

Kiedyś tak głośno kichałem na wykładzie że profesor przez mikrofon wrzasnął:tak się kicha na kielicha!", wszyscy w śmiech oczywiście
BialyMurzyn pisze: poniewaz czlowiek odczuwamini orgazm podczas kichania - podobno
Niestety ja mam zupełnie niepodobne wrażenia, a szkoda.
Awatar użytkownika
peHa
Posty: 137
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 17:32

Re: kichanie

Post autor: peHa »

u mnie jak mi się chce kichnąć mama krzyczy: popatrz na białe! [biały kolor:D]

teraz kicham po kilkanaście razy dziennie: tabacco.
mokia
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:25

Re: kichanie

Post autor: mokia »

Jesli nie zamkniemy oczu podczas kichania (otwarcie jest baardzo trudne) to nam galki oczne wylecana wierzch
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: kichanie

Post autor: malgosi35 »

mokia pisze:Jesli nie zamkniemy oczu podczas kichania (otwarcie jest baardzo trudne) to nam galki oczne wylecana wierzch
A z nimi odlecą uszy, nos i zęby. Może twoje wypowiedzi, stały by się bardzie poważne.
Zagu
Posty: 48
Rejestracja: 27 paź 2008, o 11:44

Re: kichanie

Post autor: Zagu »

heheh podobno kichniecie to odczucie 20% przyjemnosci z orgazmu
ale jaka w tym prawda to nie wiem.chociaz jak ja kicham to jest calkiem przyjemnie
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kichanie

Post autor: ulala »

to juz bylo tu ]
mihrab
Posty: 15
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 10:23

Re: kichanie

Post autor: mihrab »

alergicy to mają przekichane:)
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: kichanie

Post autor: PalmaKokosowa »

alergicy to mają przekichane:)
dzięki
ja mam też alergię skórną, po zjedzeniu jakiś konserwantów czy nawet warzyw strączkowych, dostaję swędzącą pokrzywkę na sporej części ciała, a gdy w powietrzu są jakieś pyłki czy roztocza, to kicham lub się krztuszę i wykaszleć nie mogę 2 w 1 wszystko złe, to ja D
Poprad
Posty: 8
Rejestracja: 9 gru 2010, o 13:11

Re: kichanie

Post autor: Poprad »

Zawsze mnie śmieszyło kichanie Lubię to uczucie, tak porządnie sobie kichnąć, byle nie za często
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: kichanie

Post autor: persil1991 »

Mój rekord podczas tegorocznej alergii to 7 pod rząd Na szczęście teraz odpuściła trochę, dzięki Ci pogodo
Awatar użytkownika
Shenzi
Posty: 122
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 19:24

Re: kichanie

Post autor: Shenzi »

Zagu pisze:heheh podobno kichniecie to odczucie 20% przyjemnosci z orgazmu
Jakiejś szczególnej przyjemności z tego nie czerpię, no, może poza tym, że jak kichnę to już mnie nic w nosie nie drażni
Również kicham po kilka razy, należę również do grona tych szczęśliwców, na których w taki sposób działa guma miętowa
A! i jeszcze jedno. alergia
fantin

Re: kichanie

Post autor: fantin »

mi się zdarza kichnąć 2 czy razy pod rząd ale moja Żona bije wciąż nowe rekordy aktualny to zdaje się 11 lub 12 nie wiem jak Ona to wytrzymuje )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości