Klucz do matury z biologii 2013

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
jkalodont
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2013, o 12:26

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: jkalodont »

Czy gdzieś okręg Warszawski może sprawdzić w którym zadaniu popełnił błąd? Tzn. żeby nie wyświetlały się tylko procenty?
MRO
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:58

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: MRO »

A wie może ktoś czy w zadaniu 30. dotyczących królików i podawanej paszy z ksantofilem wynik mógł zostać podany w stosunku liczbowym np 3:1 a nie koniecznie w procentach jak jest w poleceniu czyli 75%:25%? napisałem wynik liczbami i mam uznane, ale chce sie odwoływać do zadania z Insulina i poziomem glukozy za które nie wiem dlaczego mam 0 pkt i boje się ze mi odejmą punkty za to zadanie przy ponownym sprawdzaniu pracy /
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: mickey_mouse »

MRO, ja napisałam 3:1 i mam za to 0.
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: n0id3ntity2 »

Witam, moze zabrzmi to glupio bo zapewne znajac zycie wszyscy oprocz mnie to wiedza:)ale zapytam, nie wiecie kiedy ma byc oficjalny klucz do matury z bio?zgubiam ta karteczke do sprawdzenia wynikow w internecie wiec wiem tyle, co na aneksie ze szkoly.
A propo matury to przykro stwierdzic ze na kultowe kierunki beda sie dostawac ludzie ktorzy, albo mieli farta bo wstrzelili sie w klucz, albo nie wiem co, siedza w umyslach tych ludzi z komisji.wahalam sie w przedziale 6% i ten najnizszy wynik to przy mega surowym ocenianiu sie, oczywiscie wyszedl najnizszyoj odwolan bedzie w tym roku bedzie!Najlepiej byloby sie umowic do ktorego zadania najwiecej osob ma zal i z tymi walic do komisji to beda jakieolwiek szanse na uznanieD
nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: nevergonnabe »

MRO, mnie też nie uznali stosunku liczbowego, więc pewnie tego punktu się przyczepią, żeby ostatecznie wyszło na zero. Ale warto próbować.
artur_kacprzyk
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2012, o 13:55

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: artur_kacprzyk »

Koleżanko n0id3ntity2, rozumiem Twoją frustrację, ale to nie znaczy, że wszyscy którzy napisali maturę lepiej od Ciebie mieli fuksa. Czasem trzeba przyznać się do swojego błędu i zaakceptować to, że nie jest się najlepszym.
A klucz do matury przecież już jest, był chyba już w piątek.
Pozdrawiam.

EDIT: Dodam jeszcze, że mój wynik jest 2% wyższy od najbardziej optymistycznego wariantu który zakładałem i który wydawał się niemożliwy. Więc może problem leży w tym, że nie zostałaś nauczona odpowiadać rzeczowo i konkretnie na zadane pytania?
MRO
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2013, o 18:58

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: MRO »

oo a gdzie moge znaleźć klucz? na OKE nie widze
artur_kacprzyk
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2012, o 13:55

Re: Klucz do matury z biologii 2013

Post autor: artur_kacprzyk »

MRO: proszę, klucz znajduje się tutaj
zobacz-ten-plik.pdf
(608.97 KiB) Pobrany 20 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości