Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Najseksowniejsze części kobiecego ciała to:
Piersi
Pupa
Nogi
Inne
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2006, o 14:19 
Moderator

Czas na luźniejszy, wakacyjny temat:

U większości Polek pupa przypomina gruszkę - doskonała ma kształt brzoskwini.

Obrazek
Mężczyżni i kobiety mają zupełnie odmienne wyobrażenia o idealnych kształtach. Panowie są zdania, że bliska perfekcji jest pupa Kyle Minogue, panie zaś - że należąca do Jennifer Lopez.

Nie trzeba być szczupłą jak modelka, aby pupa dobrze wyglądała w szortach, stringach czy w kostiumie kąpielowym. Ważniejszy niż obwód bioder jest ładny kształt pośladków i jędrna, gładka skóra.

O kształcie pośladkow decydują geny. Tłuszcz gromadzi się w dolnej części pośladków i w górnej części ud. Pupa obwisa, a z tyłu oraz po bokach tworzą się wypukłości (tzw. bryczesy). Nogi wydają się krótsze, a sylwetka masywniejsza. Jędrność pośladkow oraz to, czy są "podniesione", zmienia zatem całą figurę od pasa w dół. I to na pierwszy pierwszy rzut oka! Pośladki naciskają na uda, co powoduje pogorszenie krążenia w tkance tłuszczowej i sprzyja powstawaniu celulitu.
GO

Zapraszam do udziału w ankiecie i dyskusji

Pozdrawiam 8)

Ostatnio edytowano 7 maja 2007, o 18:01 przez Guru, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 1 sie 2006, o 15:59 
Guru napisał(a):
Panowie są zdania, Że bliska perfekcji jest pupa Kyle Minogue, panie zaś - Że naleŻąca do Jennifer Lopez.

to chyba ja jestem jakaś inna, bo Lopez to jednak ma za duŻy tyłek :D

Guru napisał(a):
U większości Polek pupa przypomina gruszkę

bo ja wiem, ale myśle Że coś wtym jest

PostNapisane: 1 sie 2006, o 16:37 

Trudny wybór... Kazda częsc kobiecego ciała ma w sobie to coś...

PostNapisane: 1 sie 2006, o 21:22 
Moderator

dla mnie też Lopez jest zbyt "dupiasta"

ja tam swój tyłek lubię :D

PostNapisane: 1 sie 2006, o 21:41 

Idelny tyłek to ten u osoby, którą sie kocha :yahoo:

PostNapisane: 1 sie 2006, o 21:43 

Guru napisał(a):
U większości Polek pupa przypomina gruszkę - doskonała ma kształt brzoskwini
a jak to rozroznic? Daj jakies przyklady ale nie opisowe bo ja nie ogladam cudzych pup

PostNapisane: 2 sie 2006, o 11:01 
Moderator

Eklerka napisał(a):
a jak to rozroznic? Daj jakies przyklady ale nie opisowe bo ja nie ogladam cudzych pup

to nie moje haslo tylko gazety opolskiej wiec trzeba by dokladnie pytac autora artykułu :P ale przyklad jakis zostal podany w artykule, pupa Lopez (wszyscy wiedza jaki matylek, nawet kiedys na rozdaniu nagrod MTV jeden z prowadzacow przedstawiajac ja poiwedzial ze Lopez jak zwykle przyjechaladwiema limuzynami w jednej ona w drugiej jej tyłek...) i pupa Kyle Minouge ktra jest drobna szczupla osoba...

PostNapisane: 2 sie 2006, o 12:25 

Guru, :-D
jednemu podobają się pupy o obfitych kształtach a drugiemu płaskie tzw. "deseczki"
rzecz gustu

PostNapisane: 2 sie 2006, o 12:31 
Moderator

Gosiaczek napisał(a):
Guru,
jednemu podobają się pupy o obfitych kształtach a drugiemu płaskie tzw. "deseczki"
rzecz gustu

oczywiste :wink:

PostNapisane: 3 sie 2006, o 17:53 

oj o czym tu mowa, kazdy lubi to co chce lubiec:D moze tu atrakcyjnosc stanowi duza wage ale jesli sie kocha to wielkosc pupy nie ma znaczenia:d poza tym Lopez zapewne pupa odpowieda i ma gdzies zdanie innych:d ceni sobie ja calkiem niezle:d
pozdrawiam:)

PostNapisane: 7 maja 2007, o 18:05 
Moderator

Powoli zbliza sie lato i kolejny "szał ciał" na ulicach, a w sieci znalazlem fragmenty wywiadow z socjologiem T.Szlendakiem, jestem ciekaw czy zgadzacie sie z jego slowami:

Jak zbadano, kiedy facet spotyka kobietę, najpierw patrzy na twarz, następnie na nogi, biodra, w końcu na biust. Ale potem przeprowadza szybką syntezę: wygląda super lub nie. Kłopot w tym, że kobiety czynią ze swoich ciał autorzeźnię, parcelując się na nogi do wydepilowania, piersi do podniesienia, usta do wyeksponowania. A rzadko spotyka się mężczyznę, który analizuje: świetna dziewczyna, ale miała niedokładnie wydepilowane nogi. Albo niedoskonały pępek. Świetna to świetna i już.

Zbadano, że mężczyźni lubią widzieć wszystko, nagość absolutną, ale tylko przez 15 minut! Potem ich nudzi. U nas powoli będzie się działo to, co u Aborygenów i Afrykanów z okolic równika. Nie zasłaniają ciał na co dzień. I tam kobiety ubierają się w celach erotycznych! Żeby zachęcić mężczyzn, którzy tak się przyzwyczaili do widoku gołych ciał, że tylko osłonięte budzą ciekawość i ekscytację.
ELLE/Interia

Zgadzacie sie z ta wypowiedzia?

PostNapisane: 8 maja 2007, o 22:14 

"Autorzeźnia"? Wiem, ze niektóre kobiety mają lekkiego bzika na punkcie swojego wyglądu, ale większość aż tak się nie przejmuje swoim ciałem. Określenie dość makabryczne :P
A ta kolejność oglądania dziewczyn przez facetów naprawdę jest poprawna? Mi się zawsze wydawało, ze faceci najpierw patrzą na to co jest najbardziej wyeksponowane :P

PostNapisane: 9 maja 2007, o 12:19 

Guru napisał(a):
kiedy facet spotyka kobietę, najpierw patrzy na twarz, następnie na nogi, biodra, w końcu na biust.

to zalezy od charakteru faceta i jego popedu:d Zgadzam sie z ta kolejnoscia choc bywaja faceci ktorzy najpierw patrza na nogi, pupe, biodra, biust, a na samym koncu twarz:d niektorzy tez nawte nie patrza na twarz:d
Guru napisał(a):
Zbadano, że mężczyźni lubią widzieć wszystko, nagość absolutną, ale tylko przez 15 minut!

Nie zgodzilabym sie z tym ale moze faktycznie cos w tym jest:d Ilez mozna sie podniecac wkołko jednym i tym samym ciałem:d Zreszta po co sie kochac z taka ktora po 15 min nudzi faceta swoja nagoscia:d
Guru napisał(a):
Żeby zachęcić mężczyzn, którzy tak się przyzwyczaili do widoku gołych ciał, że tylko osłonięte budzą ciekawość i ekscytację.
to zalezy od charakteru, co nie znaczy ze dziewczyna nie lubi meskiego wzroku czuc na sobie:p Jest to mile ze sie komus podoba, choc czasem denerwujace jak facet ciagle gapi sie w biust a nie w twarz:d Zreszta odsłoniete wcale nie budzi u faceta ciekawosc lecz znudzenie. Zasłoniete pobudza wyobraznie i wieksza ciekawosc, a zarazem szacunek ze strony faceta:d

PostNapisane: 14 maja 2007, o 18:33 
Moderator

mesene napisał(a):
A ta kolejność oglądania dziewczyn przez facetów naprawdę jest poprawna?

Ja moge powiedziec ze najpierw patrze na usmiech, nastepnie na wlosy...

PostNapisane: 12 cze 2007, o 14:26 

Ciekawy watek, grzechem by bylo sie nie wypowiedziec.

No wiec dla mnie ważne sa oczywisce piersi(ale takich duzych melonów to nie trawie), pupcia- najlepiej srednia, czyli idealna. Nogi powinny byc zgrabne, szczupłe, nie za chude. Ale patrze również na uśmiech i dłonie- ładne dłonie o pieknych paznokciach swiadcza o kobiecie delikatnej. Z gwiazd formatu światowego optymalna wydaje mi sie byc Jessica Alba.

Pozdrawiam :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia