Kolejna spanikowana kandydatka na medycynę

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Kolejna spanikowana kandydatka na medycynę

Post autor: Mårran »

Dlatego ciągle to piszę, a Anthrax również, żeby przeglądać arkusze maturalne, chociaż kilka, żeby zobaczyć, jak i o co pytają, bo wiedza na maturę to zupełnie co innego niż wkuwanie.
Pani Buka
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

[Link] Kolejna spanikowana kandydatka na medycynę

Post autor: persil1991 »

Jadwinior, w kwestii tego, co pojawia się na maturze, polecam poczytać ten temat.
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Re: Kolejna spanikowana kandydatka na medycynę

Post autor: Jadwinior »

Przeczytałam i się przydało - jestem trochę spokojniejsza, że nie pojawiają się te przeklęte cykle rozwojowe sprzężniowców i workowców.

Nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zajrzy, ale mam kolejne pytanie - jako że mam Bukałę komórkę, metabolizm, genetykę, fizjologię zwierząt i metabolizm komórkowy i brakuje roślin - czy jeśli będę mieć ograniczoną ilość czasu to mimo to się zaopatrzyć czy niepotrzebna? Dotychczas z nich nie korzystałam, ale wszyscy Bukała Bukała i teraz nie wiem. i czy jej zbiory zadań to same testy?

Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Re: Kolejna spanikowana kandydatka na medycynę

Post autor: Jadwinior »

Nie potrafię zedytować posta w telefonie, a chciałam się jeszcze upewnić: widma emisyjne, ogniwa i elektroliza to zagadnienia, których na sto procent nie będzie na maturze jako że ich nie ma w podstawie, czy może być np. tekst wprowadzający do zadania i radź se człowieku"? Warto zrobić z tego zadania czy przeznaczyć ten czas na inne?

ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: Kolejna spanikowana kandydatka na medycynę

Post autor: ameba11 »

miałam parę książek Bukały trening przed maturą są dość szczegółowe, mają część teoretyczną i zadania. Ja bym kupiła część z roślin, żeby chociaż przeczytać teorie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości