Kolejny kierunek

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Abrakason
Posty: 128
Rejestracja: 7 sty 2011, o 17:08

Kolejny kierunek

Post autor: Abrakason »

Witam. Zastanawialem sie czy jako biedny student konczacy studia dzienne i chcacy zaczac nowe studia dzienne bede mial prawo do wsparcia finansowego ze strony rzadu/uczelni jak dotychczas podczas tych konczonych studii? Wiem ze troche zagmatwane . POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
dzikus
Posty: 104
Rejestracja: 21 paź 2011, o 18:31

Re: Kolejny kierunek

Post autor: dzikus »

Teraz drugi kierunek w całości jest płatny. Wg mnie nie ma co liczyc na wsparcie, teraz uczelnie zdzieraja ze studenta jak sie da. :s (platnosc za egz dyplomowe, za duplikat karty studenta, za pozniej oddany indeks etc.)
ryszard92
Posty: 58
Rejestracja: 15 mar 2011, o 20:36

Re: Kolejny kierunek

Post autor: ryszard92 »

dzikus, w całości? chyba od przyszłego roku tzn. od 2013/2014

Kod: Zaznacz cały

mmszczecin.pl/418564/2012/7/3/drugi-kierunek-jeszcze-za-darmo-uczelnie-czekaja?category=news
Awatar użytkownika
dzikus
Posty: 104
Rejestracja: 21 paź 2011, o 18:31

Re: Kolejny kierunek

Post autor: dzikus »

ryszard92, masz rację. Dzieki za linka - bardzo klarownie wyjaśniony temat ! : )
Awatar użytkownika
Abrakason
Posty: 128
Rejestracja: 7 sty 2011, o 17:08

Re: Kolejny kierunek

Post autor: Abrakason »

Dziex ludzie ale chodzilo mi bardziej o cos w stylu socjal
Awatar użytkownika
Abrakason
Posty: 128
Rejestracja: 7 sty 2011, o 17:08

Re: Kolejny kierunek

Post autor: Abrakason »

A mozecie mi wyjasnic te zdanie Zgodnie z ich zapisami, wprowadzono opłaty za drugi kierunek studiów.
Tylko najlepsi studenci będą z niej zwolnieni. Wprawdzie każdy student może za darmo rozpocząć studia również na drugim kierunku, jednak po każdym roku jego wyniki w nauce są oceniane. czyli jesli zaczne juz podczas trwania ustawy drugi kierunek ktory powinien juz byc platny to przez pierwszy rok nie place i pozniej oni orzekaja czy musze im za ten czas zwrocic forse ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości