Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: przyrodnik »

Regulamin
Konkurs Fotograficzny Portalu Biolog.pl




1. Organizatorem Konkursu Fotograficznego jest Portal Biolog.pl
2. Czas trwania konkursu: 10.09.2008 – 10.09.2009
3. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących.
4. Technika wykonanych prac jest dowolna.
5. Tematyka nadesłanych zdjęć musi być związana ze światem roślin i zwierząt.
6. Prace w formacie JPG o wymiarach min 800x600 pikseli i w plikach nie przekraczających 3MB należy nadsyłać na adres [at].pl w formie załączników do listu elektronicznego.
7. Każdy może nadesłać jedno zdjęcie w miesiącu.
8. Zdjęcia należy wysyłać do każdego 28 dnia miesiąca. Zdjęcia wysłane po tym terminie będą brać udział w Konkursie następnego miesiąca.
9. W treści maila /listu elektronicznego należy podać:
tytuł pracy,
imię i nazwisko,
telefon kontaktowy,
nazwę fotografowanego obiektu,
miejsce dokonania zdjęcia,
10. Fotografie na których będą znajdować się jakiekolwiek znaki(litery, cyfry, …) będą dyskwalifikowane.
11. Portal biolog.pl zastrzega sobie prawo do zmienienia rozdzielczości zdjęcia.
12. Autor zwycięskiego zdjęcia danego miesiąca, nie może startować w konkursie na zdjęcie kolejnych miesięcy.

13. Etap I – Nadesłane zdjęcia co miesiąc biorą udział w głosowaniu na zdjęcie miesiąca.
14. Zdjęcie z największą ilością głosów przechodzi do etapu II.
15. Etap II – 12 zwycięskich zdjęć poszczególnych miesięcy bierze udział w głosowaniu na Zdjęcie Roku.
16. Głosowania odbywają się za pośrednictwem Forum Portalu Biolog.pl
17. Głosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy Forum.

18. Portal Biolog.pl zastrzega sobie możliwość przerwania lub odwołania konkursu.

19. Zwycięskie zdjęcie miesiąca będzie się ukazywać na pierwszej stronie Forum portalu Biolog.pl przez równy miesiąc od dnia 10 danego miesiąca.

20. Zdjęcia nadesłane do konkursu nie tracą praw autorskich. Portal Biolog.pl ma prawo je publikować zgodnie z zasadami konkursu (na stronach biolog.pl).

21. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

22. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: Sunflower77 »

Czy ten rozmiar 800x600 jest obowiązkowy czy maksymalny? Mogą być mniejsze foty? I czy orientacja zdjecia jest dowolna?
cahala

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: cahala »

a ja mam pytanie czy moŻna zmienić przysłane zdjęcie na inne?
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: przyrodnik »

Czy ten rozmiar 800x600 jest obowiązkowy czy maksymalny? Mogą być mniejsze foty?
Zdjęcia muszą by w rozmiarze 800x600 lub większym!
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: pingus18 »

Więc jakie są te nagrody? hehe
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: milka.1985 »

a czy wysyłane zdjęcie musi mieć tytuł? czy można jednak wysłać zdjęcie i napisaćbrak tytułu". bo mam problem z wymyślaniem tytułów
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: przyrodnik »

milka.1985 pisze:a czy wysyłane zdjęcie musi mieć tytuł? czy można jednak wysłać zdjęcie i napisaćbrak tytułu". bo mam problem z wymyślaniem tytułów
tytuł jest obowiązkowy
Niederschlesier
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2008, o 03:31

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: Niederschlesier »

pingus18 pisze:Więc jakie są te nagrody?
Z regulaminu wynika tylko to:
przyrodnik pisze:19. Zwycięskie zdjęcie miesiąca będzie się ukazywać na pierwszej stronie Forum portalu Biolog.pl przez równy miesiąc od dnia 10 danego miesiąca.
Zapytam zatem, może nieskromnie, ale czy to właśnie to jest tanagroda"? Jeśli oczywiście są w ogóle przewidziane jakieś.?
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: Guru »

Sunflower77 pisze:I czy orientacja zdjecia jest dowolna?
dowolna
cahala pisze:a ja mam pytanie czy można zmienić przysłane zdjęcie na inne?
możesz prosić o wymienienie lub wycofanie zdjęcia z konkursu do 28 dnia miesiąca.
milka.1985 pisze:a czy wysyłane zdjęcie musi mieć tytuł? czy można jednak wysłać zdjęcie i napisaćbrak tytułu". bo mam problem z wymyślaniem tytułów
tytuł jest obowiazkowy
Niederschlesier pisze:Zapytam zatem, może nieskromnie, ale czy to właśnie to jest tanagroda"?
to jest nagroda dla zdjęcia danego miesiąca.
Bless Młoda
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2008, o 19:16

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: Bless Młoda »

hmm. narazie preferuję lustrzankę i moje pytanie. czy ja mogę zeskanowac zdjęcie i wysłać? wiadomo rozmiary będa inne. jakość inna i w ogóle. dlatego też się pytam.
cahala

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: cahala »

Bless M&#x142oda pisze:hmm. narazie preferuję lustrzankę i moje pytanie. czy ja mogę zeskanowac zdjęcie i wysłać? wiadomo rozmiary będa inne. jakość inna i w ogóle. dlatego teŻ się pytam.
wystarczy podstawowy program do obróbki Żeby to wszystko unormować
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: milka.1985 »

a właśnie czy po wysłaniu zdjęcia na ten meil co podano - będzie się otrzymywać jakieś potwierdzenie, że zdjęcie zostało przyjęte do konkursu na dany miesiąc? bo nie wiem czy moje wysłane zdjęcie dotarło do Was czy jednak wysłać jeszcze raz . dziękuję z góry za odpowiedź
Awatar użytkownika
Celestyn
Posty: 181
Rejestracja: 1 mar 2007, o 10:10

Re: Konkurs Fotograficzny FORUM.BIOLOG.PL

Post autor: Celestyn »

Bless M&#x142oda pisze:hmm. narazie preferuję lustrzankę i moje pytanie. czy ja mogę zeskanowac zdjęcie i wysłać? wiadomo rozmiary będa inne. jakość inna i w ogóle. dlatego też się pytam.
Wystarczy zeskanowanie zdjęcia w wyższej rozdzielczości
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości