Konkurs Kuratoryjny, Mazowieckie i Kujawsko-Pomorskie 2014

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Maris
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2014, o 18:25

Konkurs Kuratoryjny, Mazowieckie i Kujawsko-Pomorskie 2014

Post autor: Maris »

Hej Wam
Jestem w 2 gimnazjum, za dwa dni szkolny mazowiecki etap kuratoryjnego z biologii. Strasznie się denerwuję, ale jestem dobrej myśli.
Mam informacje, że Kujawsko-Pomorskie miało podobny zakres materiału na swoim konkursie. czy może ktoś zechciałby się podzielić pytaniami? A nuż trafi się podobne.
A może macie jakieś wskazówki? Z góry dziękuję
Minerwa
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2014, o 15:18

Re: Konkurs Kuratoryjny, Mazowieckie i Kujawsko-Pomorskie 20

Post autor: Minerwa »

Minęła już ponad godzina od konkursu w Mazowieckim. I jak Wam poszło? Według mnie zadania nie były bardzo trudne, ale na pewno straciłam parę punktów. Pytanie tylko czy nie więcej niż 9 bo tylko tyle można stracić. Paru rzeczy nie wiedziałam, ale jestem dobrej myśli. Jestem w 2 klasie gimnazjum więc jak coś nie pójdzie to jeszcze mam szansę. Z niecierpliwością czekam na wyniki. Jakie zadania przysporzyły Wam najwięcej problemów? Mi nie poszło to z budową owocu jabłka.
Maris
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2014, o 18:25

Re: Konkurs Kuratoryjny, Mazowieckie i Kujawsko-Pomorskie 20

Post autor: Maris »

Też mi się wydaje, że nie były bardzo trudne, jestem dobrej myśli, a jak coś, to mogę jeszcze próbować za rok.
Nie poszło mi ostatnie, pomyliłam dęby.
Z tym jabłkiem to chyba jedno pomyliłam, ale już nawet nie chcę sprawdzać, żeby się nie denerwować.
Zaskoczyło mnie w sumie to, że wszystkie pytania były otwarte. Wolałabym zamknięte

A Tobie jak poszło?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości