Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 296  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2012, o 20:44 

Jutro konkurs z chemii ._. ;_;

PostNapisane: 25 lis 2012, o 21:04 

Myślę, że bardziej pasuje :

Jutro chemia <3 !!!! :D

PostNapisane: 25 lis 2012, o 23:48 

Ha ha ha ty juz sie tu nie wymądrzaj ! xD ; p . Od razu po konkursie podajesz mi odpowiedzi. xddd. Zeby nie bylo pojebanych zadan *-*

[ Post via Android ] Obrazek

PostNapisane: 26 lis 2012, o 16:22 

A teraz moje mądre ludziki mi pomóżcie.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... my.svg.png

które to jest aminokwas, białko proteaza?

PostNapisane: 26 lis 2012, o 16:22 

No i stało się - odpadłam z geografii... zabrakło mi 3 punktów....

Jestem wściekła, gdyż zyskałabym 4 punkty... gdybym nie przeszła jeszcze raz testu :/ Wróciłam się i skreśliłam zadanie, które było w porządku :x

Pewnie z biologii też nie przejdę - w tym roku moje kuratorium oszalało. Chce zrobić trudne testy, no a robi jakieś pokręcone./

Niby jest szansa za rok itp... ale ja chciałam teraz <beczy>

Z polskiego obniżyli próg... i kazali wysłać moja pracę... może coś z tego wyjdzie, ale ja tam w cuda nie wierzę :/

PostNapisane: 26 lis 2012, o 16:36 

Ooo widzę, że też startowaliście z konkursie z chemii. Jak wrażenia? Ja trochę się spieszyłam i w jednej reakcji się pomyliłam.. na końcu jakoś;/ poza tym dopatrzyłam się już chyba 2 błędów..

PostNapisane: 26 lis 2012, o 16:39 

lonely01.. powiem ci, że polski to był najmniejszy problem. Nie powtarzałam nic, a punkty straciłam głównie na ortografii (mój słaby punkcik). Wydaje mi się, że był najprostszy ten konkurs. Test próbny zresztą też z polskiego poszedł mi najlepiej.. ^^ A do liceum chce iść na profil bio-chem!!

PostNapisane: 26 lis 2012, o 16:56 

Hejoszka (;
Szkoda lidzik że sie nie udało ale nie łam sie!

A tak wogóle gdzie podziewa się lejker22 (dexterA) bo z tego co widze to wczesniej bardzo się udzielała... a to moja RODACZKA z województwa :D :D

PostNapisane: 26 lis 2012, o 19:07 

Właśnie Estera, wracaj do nas ! :<

heh natiee, ja jestem tak beznadziejna z polskiego, że dla mnie to jest wyczyn xD

a tak w ogóle, to oprócz kategorii ścisłe i humanistyczne powinno się pojawić również określenie biolog ( o, to ja xD ! nigdzie indziej nie pasuję )

a i dzisiaj odkryłam, że moja koleżanka jest susłem moręgowanym. To znaczy od dzisiaj.
< yeah, ale pasjonujące :evil: >

PostNapisane: 26 lis 2012, o 21:15 

Cześć. Może pamiętacie mnie, pisałam tutaj latem. Minęło trochę czasu i co jakiś czas wchodziłam na forum,czytałam, ale jakoś nie miałam ochoty pisać. Jestem z województwa warmińsko- mazurskiego, 3 klasa. No i dla tych, których jeszcze nie znam - mam na imię Monika. Jest za mną już etap szkolny konkursu z polskiego, angielskiego i chemii. Ta ostatnia poszła mi najlepiej - na razie nie ma listy oficjalnej, ale zabrakło mi 1, 2 punktów do 100%.:) Z angielskiego nie najlepiej, bo coś około 65%, ale i tak jestem dość zadowolona, bo nie przygotowywałam się za wiele. Z polskiego nie wiem dokładnie, ale chyba 60% - tu też zbytnio się nie przyłożyłam. Jednak poziom w tym roku był bardzo wysoki i to jednak nie jakieś 30%, mam pytanie do lidzik - przeczytałam, że obniżyli próg - wiesz może do jakiego stopnia?
Co do biologii, bo przecież tego dotyczy wątek, piszę w środę i z uwagi na poziom wcześniejszych testów tegorocznych obawiam się, że nie pójdzie mi najlepiej. Muszę uczyć się z chemi do następnego etapu - już niedługo. :)

PostNapisane: 26 lis 2012, o 21:19 

Furukawa napisał(a):
Cześć. Może pamiętacie mnie, pisałam tutaj latem. Minęło trochę czasu i co jakiś czas wchodziłam na forum, ale jakoś nie miałam ochoty pisać. Jestem z województwa warmińsko- mazurskiego, 3 klasa. No i dla tych, których jeszcze nie znam - mam na imię Monika. Jest za mną już etap szkolny konkursu z polskiego, angielskiego i chemii. Ta ostatnia poszła mi najlepiej - na razie nie ma listy oficjalnej, ale zabrakło mi 1, 2 punktów do 100%.:) Z angielskiego nie najlepiej, bo coś około 65%, ale i tak jestem dość zadowolona, bo nie przygotowywałam się za wiele. Z polskiego nie wiem dokładnie, ale chyba 60% - tu też zbytnio się nie przyłożyłam. Jednak poziom w tym roku był bardzo wysoki i to jednak nie jakieś 30%, mam pytanie do lidzik - przeczytałam, że obniżyli próg - wiesz może do jakiego stopnia?
Co do biologii, bo przecież tego dotyczy wątek, piszę w środę i z uwagi na poziom wcześniejszych testów tegorocznych obawiam się, że nie pójdzie mi najlepiej. Muszę uczyć się z chemi do następnego etapu - już niedługo. :)

Nie wiem... Ale ja miałam około 60%, no i przyszło do mojej szkoły, żeby wysłali pracę również poniżej 70%...

A i gratuluję :D Ja mam pecha w tym roku :/

Boje się biologii... omówimy po konkursie ogółem? :) Czułabym się pewniej, wiedząc czy świętować czy płakać.

Skąd jesteś? Bo ja z Ełku jak widać :)

PostNapisane: 26 lis 2012, o 21:29 

Nie dziękuję, bo jeszcze nie wiem, jak będzie na wojewódzkim.:)
Ja też właśnie około 60, a jak znam moją zakręconą Panią to mogłam mieć więcej, ale tak powiedziała, bo nie miałam 75 i to nie miało znaczenia! Moim zdaniem poziom był bardzo trudny, nie jak na konkurs nawet. Poza tym nie dostałam 1 kartki - z większością tekstu źródłowego i pół godziny przed końcem się skapnęłam i dali mi ją oberwaną - to było okropne! Do mojej szkoły pewnie też coś przyszło, ale jest tak niezorganizowana, że nic o tym nie wiem i pewnie Pani od polskiego też. Jak było u Ciebie z przygotowaniem do polskiego, bo ja byłam zdana na siebie? Nie przejmuj się geografią - wiedza Ci pozostanie. A może obniżą próg?
Ok. Możemy omówić. przygotowywałaś się do biologicznego?
Jestem z małej miejscowości około 60 km od Olsztyna. A gdzie idziesz do szkoły średniej?

PostNapisane: 26 lis 2012, o 21:39 

Furukawa napisał(a):
Nie dziękuję, bo jeszcze nie wiem, jak będzie na wojewódzkim.:)
Ja też właśnie około 60, a jak znam moją zakręconą Panią to mogłam mieć więcej, ale tak powiedziała, bo nie miałam 75 i to nie miało znaczenia! Moim zdaniem poziom był bardzo trudny, nie jak na konkurs nawet. Poza tym nie dostałam 1 kartki - z większością tekstu źródłowego i pół godziny przed końcem się skapnęłam i dali mi ją oberwaną - to było okropne! Do mojej szkoły pewnie też coś przyszło, ale jest tak niezorganizowana, że nic o tym nie wiem i pewnie Pani od polskiego też. Jak było u Ciebie z przygotowaniem do polskiego, bo ja byłam zdana na siebie? Nie przejmuj się geografią - wiedza Ci pozostanie. A może obniżą próg?
Ok. Możemy omówić. przygotowywałaś się do biologicznego?
Jestem z małej miejscowości około 60 km od Olsztyna. A gdzie idziesz do szkoły średniej?

Cóż... u mnie nie było takich problemów z j. polskim... po prostu nie przygotowywałam się zbytnio i wyszło. Nie miałam jeszcze części rzeczy, bo jestem w 2 klasie.

Przygotowuję się do biologicznego od maja, ale mam wątpliwości... pewnie nie przejdę.

Zamierzam uczyć się w Ełku... ale jeszcze może zmienię zdanie.

PostNapisane: 26 lis 2012, o 22:22 

No a ja właśnie w 2 klasie przeszłam, ale nie przyłożyłam się i nic nie osiągnęłam z polskiego.

PostNapisane: 26 lis 2012, o 22:23 

Teraz żałuję, bo mogłam wtedy się uczyć na II etap.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 296  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia