Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

-Michau- pisze:Został obniżony próg z matematyki. Nie zdziwiłbym się, gdyby z biologii też tak zrobili.Poczekaj, niedługo zaczną dostawać prace to mogą obniżać.
Ze wszystkiego prawie obniżają. ale i tak jestem na siebie wściekła :-x
-Michau-
Posty: 57
Rejestracja: 28 lis 2012, o 13:47

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: -Michau- »

Napisałem maila do przewodniczącej konkursu odnośnie wypełniania prac czarnym długopisem. Otrzymałem odpowiedź, że to Szkolna Komisja Konkursowa ocenia, czy praca spełnia wymogi konkursu, także nie ma z tym problemu
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Co się dzieje z resztą? czemu nie piszecie?
-Michau- pisze:Napisałem maila do przewodniczącej konkursu odnośnie wypełniania prac czarnym długopisem. Otrzymałem odpowiedź, że to Szkolna Komisja Konkursowa ocenia, czy praca spełnia wymogi konkursu, także nie ma z tym problemu
No to pięknie
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Chyba wszyscy zapracowani są jakoś

Wyniki z niemieckiego w poniedziałek, ciekawe czy przejdę lt mogłoby się w końcu udać za czwartym razem gt

Przykro mi lidzik z powodu konkursu, jak dla mnie najgorsze jest to, jak zabraknie tylko odrobiny Może jakoś się jeszcze uda, nie wiadomo jak z progami
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Hej, właśnie skończyłam pisać internetową Olimpiadę Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Pisał ktoś z was może ? W każdym razie naprawdę fajnie to zorganizowali, wyglądało dosyć porządnie
Awatar użytkownika
Maldita
Posty: 27
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Maldita »

Ja nie pisałam.
Hej, hej, nie ma co smutać przed wynikami!
(a z tym zapracowaniem to niestety prawda)
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Hah, jakbym przeszła z niemieckiego to moja reakcja byłaby taka :



LOL
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

lonely01 pisze:Hah, jakbym przeszła z niemieckiego to moja reakcja byłaby taka :



LOL
Ja gdybym przeszła z polaka to bym dostała histerii - ze śmiechu.
Toruviel
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012, o 21:31

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Toruviel »

Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną. :|
introwera
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2012, o 19:13

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: introwera »

Toruviel pisze:Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną.
Ja ci właśnie wysłałam prywatną. Nie wiedziałam, ze masz przyblokowane. Doszło chociaż?
Toruviel
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012, o 21:31

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Toruviel »

introwera pisze:
Toruviel pisze:Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną. :|
Ja ci właśnie wysłałam prywatną. Nie wiedziałam, ze masz przyblokowane. Doszło chociaż?
Doszło. Tylko jak wchodzę w napisz nową wiadomość to wyświetla się Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać."
doma660
Posty: 56
Rejestracja: 8 paź 2012, o 17:07

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: doma660 »

Cześć wszystkim po kolejnej tygodniowej nieobecności Estera co sobie myśli, że tak bez pożegnania nas opuszcza? PP Dzisiaj urodzinki )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) No i u nas w szkole jest takie coś jak badanie wyników, czyli sprawdziany ze wszystkiego dla 1 i 2 klas ze wszystkich przedmiotów od dzisiaj do środy Najgorsze jest to, że robią to na ostatnich godzinach (6 i 7) jak już człowiek jest zmęczony. I w urodziny mi zrobili najgorszą część z historią Ale jakoś przeżyjemy
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

No to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Życzę Ci, żeby za rok udało Ci się zostać laureatem

No właśnie, Estera, gdzie ty się podziewasz

Ja mam zawsze klasówki z biologii na 7 lekcji i wtedy już zmęczona jestem, to zawsze jakieś głupoty piszę Chociaż ewentualnie mogłoby być w czwartki, po wfie

A u mnie nie ma czegoś takiego jak badanie wyników hyhy
hyhy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości