Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
MniamMniam
Posty: 129
Rejestracja: 3 lip 2012, o 11:20

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: MniamMniam »

jest ktoś może ze świętokrzyskiego ? :gt
Awatar użytkownika
mamina
Posty: 74
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 16:28

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: mamina »

Ja dalej myślę o tym, jak zawaliłam III etap
Widzieliście podsumowanie konkursów na Śląsku?
18 % laureatów w stosunku do uczestników III etapu Najmniej z wszystkich przedmiotów oj, miejmy nadzieję, że w tym roku będą łaskawi
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Ej, co z IBH? Z naszym Instytutem Badawczym Hemoglobiny?
Mieliśmy przecież go założyć i badać hemoglobinę. A tu po roku nic nie ruszyło.

Jest tu ktoś jeszcze?
Awatar użytkownika
Incendio
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2013, o 12:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Incendio »

Ej, może ruszymy ten dział? Ktoś jeszcze nie miał jakiegoś etapu? Ja jestem z dolnośląskiego, a drugi etap mam dopiero 15 marca Kuję i kuję Jak się nie dostanę do tego przeklętego 3 etapu, to nie wiem co zrobię chociaż w sumie chyba nie mam po co się załamywać Ale to chyba nie ten taki typowy konkurs, bo 3 etap jest na Uniwersytecie Wrocławskim bodajże i ogólnie chodzi o zadania praktyczne (doświadczenia, badania mikroskopowe - ale to tylko na 3 etapie) Wie ktoś coś na ten temat? A może ktoś startuje w tym konkursie? Organizatorem jest gimnazjum nr 21 z Wrocka.
DaisyRose
Posty: 87
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:41

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: DaisyRose »

Jejku, w tym roku od wakacji sumiennie uczę się dzień w dzień biologii i powiem wam, że poważnie mnie przestraszyliście tymi pytaniami
julie123
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 16:09

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: julie123 »

Hej i jak idzie ktos na kuratora w tym roku ?
Venus
Posty: 41
Rejestracja: 2 lip 2015, o 15:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Venus »

Hej! Też startuję w tym roku w tym konkursie
julie123
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 16:09

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: julie123 »

O i jak [at] dostałaś sie do etapu rejonowego? Ja właśnie dzis mailam wyniki i sie dostałam. Strasznie sie cieszę . Moze pozadawalybysmy sobie pytania i jakos wspólnie spróbowały pouczyć na forum ?

Nieszczęsny
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2015, o 18:18

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Nieszczęsny »

Ja w tym roku przeszedłem do rejonowego z biologii, ale strasznie się cykam, bo straciłem chyba 4 punkty za najprostsze zadania, bo z doświadczeń. Wydaje się, że niby łatwe, bo wszystko podane i wystarczy użyć mózgu, ale klucz nie uznał moich odpowiedzi. A kolega jak napisał, że owad ma kończyny, to wszystko OK Ja napisałem w jednym zadaniu za dużo, a w drugim za mało Teraz wkuję chyba wszystkie możliwe doświadczenia na pamięć. Jak Wam idzie nauka, bo mi tragicznie, ale coraz lepiej i coraz większa motywacja. Dziś wreszcie zerknąłem to atlasu anatomicznego. Przygotowuję się z podręczników 1-3, z 2 podręczników z rozszerzenia do liceum, vademecum, atlasu i internetu (głównie jakieś obrazki albo filmiki jeśli chodzi o to ostatnie).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości