Przyrodniczy serwis edukacyjny Biolog.pl
Ogólnopolski Dziennik BIOLOG - strona główna Największe polskie forum przyrodnicze i naukowe Korepetycje Matura 2014 Studia 2014 Ściągi Baza konkursów Festiwale naukowe Książki Księgarnia Fotografia przyrodnicza Multimedia Praca forum przyrodnicze
   Bądź na bieżąco z wydarzeniami, subskrybuj kanały RSS
     Zobacz inne kanały tematyczne RSS dziennika BIOLOG
Aktualności naukowe Biotechnologia Botanika Nauka w Polsce i na świecie Ekologia Leśnictwo Medycyna Zoologia Encyklopedia naukowa GMO - Organizmy modyfikowane genetycznie Świńska grypa forum naukowe

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lip 2012, o 06:34 

Ciekawe .... :)

PostNapisane: 13 lip 2012, o 16:30 

Hejka Wszystkim ! ;D Ja jestem ze Śląska. Startowałam w poprzednim roku, udało mi się dojsć do II st., ale później załamka.. :D Może w tym roku szczęście dopisze :)
Co do książek to mam zamiar uczyć się przede wszystkim: Operon - vademecum biologia - egzamin gimnazjalny, atlas tajemnice ciała z nowej ery, podręczniki szkolne, ewentualnie książki dla szkół ponadgimnazjalnych; polecam:
P. Golinowski - Biologia od A do Z
E. Pyłka - Gutowska - Vademecum maturalne - biologia
z Grega - Repetytorium maturzysty
co do ekologii to oczywiście Pyłki-Gutowskiej ;)
Ja jak na razie z nauką sb odpusciłam, bo i tak nie wiem co dadzą w tym roku na I etapie, a przecież to tylko kwestia powtórki. Oprócz biologii wybieram się także na chemię i j.polski.
A właśnie mam pytanie. U Was kiedy podadzą zakresy wiedzy? Bo u mnie napisali, że dopiero po 15 sierpnia :( (trochę późno, wydaje mi sie że w tamtym roku były one podane wcześniej.. ale sama nie wiem..)

No to cóż... Życzę Wam wszystkim wytrwałej nauki, szczęścia na konkursie (bo ono bardzoo jest potrzebne :) ) i tytułów laureata nie tylko z biologii :) :) :) Pozdr. :*

PostNapisane: 13 lip 2012, o 17:04 

Dinah111644, witamy :) w naszym gronie :) :D

Zapraszam do wątków, w których się udzielamy :P :)

1. notatki-konkursowe-vt42750.htm

2. przedmiotowy-konkurs-z-chemii-2012-2013-vt41280.htm

3. konkurs-kuratoryjny-z-biologii-2012-2013-dla-gimnazjum-vt40937.htm

4. testy-na-konkursy-przedmiotowe-z-biologii-rozwiazywanie-vt40735.htm

5. no i ten :P

Zapraszamy :)

U mnie ja też nie wiem kiedy bd miała zakres wiadomości :(
Jestem z Mazowsza :)

PostNapisane: 13 lip 2012, o 17:50 

Dinah111644 napisał(a):
Hejka Wszystkim ! ;D Ja jestem ze Śląska. Startowałam w poprzednim roku, udało mi się dojsć do II st., ale później załamka.. :D Może w tym roku szczęście dopisze :)
Co do książek to mam zamiar uczyć się przede wszystkim: Operon - vademecum biologia - egzamin gimnazjalny, atlas tajemnice ciała z nowej ery, podręczniki szkolne, ewentualnie książki dla szkół ponadgimnazjalnych; polecam:
Ja jak na razie z nauką sb odpusciłam, bo i tak nie wiem co dadzą w tym roku na I etapie, a przecież to tylko kwestia powtórki. Oprócz biologii wybieram się także na chemię i j.polski.
A właśnie mam pytanie. U Was kiedy podadzą zakresy wiedzy? Bo u mnie napisali, że dopiero po 15 sierpnia :( (trochę późno, wydaje mi sie że w tamtym roku były one podane wcześniej.. ale sama nie wiem..)

No to cóż... Życzę Wam wszystkim wytrwałej nauki, szczęścia na konkursie (bo ono bardzoo jest potrzebne :) ) i tytułów laureata nie tylko z biologii :) :) :) Pozdr. :*

Witaj :) Na pewno dasz radę :) U mnie chyba dopiero pod koniec sierpnia, ale i tak mniej więcej wiem co i jak więc nie rozpaczam aż tak :-D heeh, startuję w tych samych konkurach, tzn. polski, biologia i chemia :D

PostNapisane: 13 lip 2012, o 21:33 

Dinah111644 napisał(a):

Witam i dziękuję :D

Powodzenia we wszystkich konkursach! :)

PostNapisane: 14 lip 2012, o 11:54 

Jejku, naprawdę masz beznadziejną sytuację :roll:
Chyba bym podarła wszystkie książki, gdybym znalazła się w takiej sytuacji jak tamta dziewczyna, coś okropnego ;|
Jednak nie martw się, na pewno napiszesz tak, że nawet oni się nie przyczepią :) :P
PS. Możesz podać swój numer gg i brać udział w naszych konferencjach :P

PostNapisane: 14 lip 2012, o 12:20 

Słuchajcie Kochani.. ! Nacisnęłam przez przypadek i usunął się ten post.. :( Ale spróbuję jeszcze raz opisać to wszystko, co było w tym poście :) Na początek dziękuję i jeszcze raz życzę Wszystkim powodzenia. Otóż pisałam, że macie szczęście, że nie jesteście ze Śląska. U nas biologię prowadzi ten durnowaty, debilowaty (i brak już określeń! :D :) metis. Każdego roku moja nauczycielka traci przez niego bardzoo dużo zdrowia. Zacznę od tego, że dowiedziała się ona, iż przewodniczącym komisji jest babka, która nie ma nawet wykształcenia biologicznego (wynajęła biologa, żeby napisał test, zapłaciła kasę i po sprawie). Nie dość, że metis ocenia surowo, bardzo dokładnie, NIESPRAWIEDLIWIE, to jeszcze rzadko przyjmuje odwołania! Przykładowo, moja koleżanka z III kl., po sprawdzeniu komisji w regionalnym miała 50 pkt., ale gdy zaczęła sprawdzać komisja metisowska, dostała ona 48 pkt. i nie zakwalifikowała się do III et.... cóż.. kicha... To nie jedyny przypadek. Dwa lata temu tak samo miał mój kolega. Moja nauczycielka pisała odwołania, jeździła do Katowic za własną kasę... wszystko na marne... Najlepsze jest to, ze w całym Śląsku dzieją się takie rzeczy. Na spotkaniu komisyjnym w tamtym roku, oprócz mojej nauczycielki, wygłoszenia przeciwko metisowi, przedstawiło jeszcze kilknaście innych. Podobno przyznali oni, że faktycznie w roku 2010/11 popełnili dużo błędów, ale teraz będą starali się sprawdzać dokładnie i nie tak surowo. No cóż... widać nie zrealizowali swych planów...
Tak na szybko spróbowałam opisać to, co było w usuniętym poście.
Wniosek z tego wszystkiego taki, żę na konkursie można pisać tylko definicje słownikowe, bo jeżeli doda sie coś od siebie, to metis da nam O pkt... Cóż..
Mam nadzieję, że nie zanudziłam was na śmierć :D Pozdrawiam gorąco ;*

PostNapisane: 14 lip 2012, o 13:10 

Dinah111644, kurde............ przesrane krótko mówiąc :( też mnie wkurzają ci wszyscy którzy myślą że wszystko im wolno :x :x :x :x i postradali wszystkie rozumy .......
Masssaaakrraaa !

PostNapisane: 14 lip 2012, o 17:43 

No masakra.. ale uszy do góry i pędzimy po laureata! :D :D :D

PostNapisane: 14 lip 2012, o 18:24 

Dinah111644 napisał(a):

No jasne :dance:

PostNapisane: 14 lip 2012, o 19:27 

Dinah111644 napisał(a):

No pewnie! :yahoo:

PostNapisane: 22 lip 2012, o 11:14 

Nic się nie dzieje w tym wątku...

Co dziś robicie? :D

PostNapisane: 22 lip 2012, o 12:24 

No właśnie :D cisza jak makiem zasiał :D

Ja dzisiaj odpoczywam! :yahoo:

PostNapisane: 11 sie 2012, o 22:21 

Dawno pisaliśmy w tym wątku ;D
Zapomniałam napisać, iż zamówiłam rano książkę z konkursami :)

[ Post wyslany z urzadzenia mobilnego (komorka, tablet) ] Obrazek

PostNapisane: 17 sie 2012, o 11:51 

Dinah111644 napisał(a):
Słuchajcie Kochani.. ! Nacisnęłam przez przypadek i usunął się ten post.. :( Ale spróbuję jeszcze raz opisać to wszystko, co było w tym poście :) Na początek dziękuję i jeszcze raz życzę Wszystkim powodzenia. Otóż pisałam, że macie szczęście, że nie jesteście ze Śląska. U nas biologię prowadzi ten durnowaty, debilowaty (i brak już określeń! :D :) metis. Każdego roku moja nauczycielka traci przez niego bardzoo dużo zdrowia. Zacznę od tego, że dowiedziała się ona, iż przewodniczącym komisji jest babka, która nie ma nawet wykształcenia biologicznego (wynajęła biologa, żeby napisał test, zapłaciła kasę i po sprawie). Nie dość, że metis ocenia surowo, bardzo dokładnie, NIESPRAWIEDLIWIE, to jeszcze rzadko przyjmuje odwołania! Przykładowo, moja koleżanka z III kl., po sprawdzeniu komisji w regionalnym miała 50 pkt., ale gdy zaczęła sprawdzać komisja metisowska, dostała ona 48 pkt. i nie zakwalifikowała się do III et.... cóż.. kicha... To nie jedyny przypadek. Dwa lata temu tak samo miał mój kolega. Moja nauczycielka pisała odwołania, jeździła do Katowic za własną kasę... wszystko na marne... Najlepsze jest to, ze w całym Śląsku dzieją się takie rzeczy. Na spotkaniu komisyjnym w tamtym roku, oprócz mojej nauczycielki, wygłoszenia przeciwko metisowi, przedstawiło jeszcze kilknaście innych. Podobno przyznali oni, że faktycznie w roku 2010/11 popełnili dużo błędów, ale teraz będą starali się sprawdzać dokładnie i nie tak surowo. No cóż... widać nie zrealizowali swych planów...
Tak na szybko spróbowałam opisać to, co było w usuniętym poście.
Wniosek z tego wszystkiego taki, żę na konkursie można pisać tylko definicje słownikowe, bo jeżeli doda sie coś od siebie, to metis da nam O pkt... Cóż..
Mam nadzieję, że nie zanudziłam was na śmierć :D Pozdrawiam gorąco ;*

wybaczcie, że teraz tu piszę ale tak właśnie zajrzałam

o kurde :o jak ja poszłam się do siebie z angielskim się odwołać to mi dodali jeden punkt bez problemu ( odpowiedź prawidłowa gramatycznie, ale nie taka jak w kluczu )

kiepsko rzeczywiście z tym metisem :/ jakby mi tak sprawdzili to bym taką aferę zrobiła :x :x

nie wiem czemu tak się dzieje, przecież uczniom tak zależy na tych konkursach ..

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Poznaj kierunki studiów, opinie studentów, pytania i odpowiedzi maturzystów na studia.biolog.pl
(informator na temat kierunków: biologia, biotechnologia, medycyna, weterynaria, ochrona środowiska, mikrobiologia...)

W naszym portalu:  Zoologia i zwierzęta | olimpiada ekologiczna | Mikroskopy
Matura 2014: matura z biologii, arkusze maturalne z biologii, testy maturalne z biologii, testy z biologii, Wyniki próbnej matury z matematyki, Kursy przygotowawcze na studia medyczne, Kursy przygotowawcze do matury 2014
Aktualne na forum: jak zrobić zielnik, świńska grypa w Polsce, Zadania domowe z biologii, Edukacja ekologiczna

Na bazie phpBB
© Platforma edukacyjna BIOAREA | Ogólnopolski Dziennik BIOLOG
Redakcja | REKLAMA | Regulamin, ochrona prywatności
Letnia Szkoła Mikroskopii Optycznej 2014
AKTUALNOŚCI

Cena: 5,00 zł
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Gdański Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 Oferty pracy
 w biolog.pl
 Znajdź pracę (350328 ofert pracy)

Praca dla biologa, praca dla biotechnologa, praca dla nauczyciela
Na skróty: matura 2014, progi, limity, arkusze maturalne, przecieki

przewodnik dla maturzystów - kierunki studiów studia biologia studia biotechnologia leśnictwo studia medycyna studia ochrona środowiska studia weterynaria studia studia