Konturek fioletowy vs niebieski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lola_119
Posty: 75
Rejestracja: 20 maja 2014, o 10:41

Konturek fioletowy vs niebieski

Post autor: Lola_119 »

Na mojej uczelni wymagany jest niebieski konturek, jednak udało mi się zdobyć tylko fioletowego. Czy wie ktoś czy są duże różnice między tymi wydaniami? A konkretnie jeśli chodzi o układ oddechowy?
Kacper Kwiatkowski
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2015, o 19:17

Re: Konturek fioletowy vs niebieski

Post autor: Kacper Kwiatkowski »

Skoro książki różnią się nieco wyglądem to z mojego doświadczenia, ale jestem dopiero w gimnazjum to pewnie troszke się to różni ale tytuł jest ten sam więc zapewne jest o tym samym, nwm może są inne obrazki ( o ile macie w książkach obrazki na tym poziomie nauki ) ale nie sądze żeby to się tak diametralnie różniło .
Delocker
Posty: 19
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 15:14

Re: Konturek fioletowy vs niebieski

Post autor: Delocker »

Up - rozwaliłeś mnie tym jestem dopiero w gimnazjum

Te książki to mniej więcej to samo, z tym, że po prostu różnią się rozmiarem - ta fioletowa jest większa i przez to ma mniej stron niż niebieska, szczegółów też jest w niej trochę mniej, ale nikt czegoś takiego nie będzie wynajdywać na egzamin.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości