Korki do matury 2016 Bydgoszcz

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
monika1216t
Posty: 22
Rejestracja: 26 mar 2013, o 20:00

Korki do matury 2016 Bydgoszcz

Post autor: monika1216t »

Witam.
Potrzebuje informacji na temat dobrego korepetytora z chemii i biologii w Bydgoszczy. Ogloszen jest sporo ale potrzebuje kogos z doświadczeniem.Moze kogos polecicie. Dodatkowo prosze o informacje na temat kursu przygotowujacego do matury z w/w przedmiotow, ktore sa prowadzone w CM Bydgoszcz. Tylko opinie,najlepiej od osob, ktore braly w tym udzial. Dziekuje i pozdrawiam Monika
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Korki do matury 2016 Bydgoszcz

Post autor: Heisenberg »

witam, ja w liceum miałem świetnego nauczyciela od chemii dr mariusz d, naprawde rewelacyjny, nie chodziłem do niego na korepetycje, same lekcje wystarczyły żebym napisał maturę, on uczy w I LO podejść do niego zapytać, bo z tego co wiem to udziela już prywatnych lekcji, ma doświadczenie od wielu lat interesuje sie maturami, na nasza mniej więcej przewidział co może byc na zasadzie oni to robia co roku iwęc to bedzie a tego dawno nie było swięc to też sie pewnie pojawi w tym roku. z tego co wiem jeszcze bardzo dobre są kursy maturita, chyba właśnie w tym LO, ludzie po nich mieli dobre wyniki i sie raczej dostawali gdzie chcieli no to tyle
monika1216t
Posty: 22
Rejestracja: 26 mar 2013, o 20:00

Re: Korki do matury 2016 Bydgoszcz

Post autor: monika1216t »

dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
kinguszka
Posty: 11
Rejestracja: 30 cze 2015, o 14:16

Re: Korki do matury 2016 Bydgoszcz

Post autor: kinguszka »

Jeśli chodzi o chemię również polecam Maturitę. Wszystkie zagadnienia są szczegółowo przerabiane, pani Dominika w bardzo przejrzysty sposób tłumaczy. Ponadto całe mnóstwo zadań - rozwiązywane na kursie ale też w domu. U mnie w szkole chemia stała na niskim poziomie i zaczęłam kurs z mierną wiedzą, więc po satysfakcjonujących mnie wynikach mogę stwierdzić, że jest to bardzo dobre przygotowanie do matury
Awatar użytkownika
viktorohm
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2014, o 11:29

Re: Korki do matury 2016 Bydgoszcz

Post autor: viktorohm »

Ja też wybrałem Maturitę. Miła osoba z tego forum poleciła mi u nich wystartować. Zadzwoniłem i po samej rozmowie można stwierdzić,że trafiło się w 10.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości