Książki - 1 rok farmacja

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
dontgiveup
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2012, o 18:08

Książki - 1 rok farmacja

Post autor: dontgiveup »

Hej Piszę z zapytaniem do starszych kolegów , jakie książki mogę już zakupić na 1 rok farmacji w Łodzi . Szukałam takiego wątku , żeby nie było , ale niestety nie znalazłam Więc proszę o napisanie absolutnych pewniaków bądź przekierowanie do wątku , gdzie taką informację znajdę
luxca9
Posty: 5
Rejestracja: 3 mar 2013, o 09:16

Re: Książki - 1 rok farmacja

Post autor: luxca9 »

Wszystko się kupuje na Hallera w ksero albo w bibliotece trzeba wypożyczyć Ja mam parę skryptów do odsprzedania, pisz na priv
Pewniaki to:
Donesch-Jeżo do angielskiego, ksero dostępne na hallera
Anatomia - wszyscy się uczyli z gołąba
Biofizyka - skrypt profesora dostępny w bibliotece i w internecie
Parazytologia - konieczny skrypt, dostępny na hallera, w internecie też będzie
Botanika (w drugim semestrze) - obowiązkowo broda i skrypt
Ogólna i nieorganiczna - skrypt, który sięuzupełnia na ćwiczeniach w pierwszym semestrze, potem lipiec szmal (bilioteka)
Organy - mastalerz, mcmurry, tu panuje duża dowolność, z tych dwóch ludzie najczęściej się uczyli, ja polecam tego drugiego. Ponadto obowiązkowo na zajęcia w laboratorium i kartkówki: preparatyka organiczna jerzmanowskiej, później pod sam koniec (ostatnie 2-3 zajęcia analiza jakościowa jerzmanowskiej), kociołek
Łacina - obowiązkowo na zajęcia trzeba przynosić książkę lingua latina ad usum pharmaciae studentium".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości