ksiązki do matury

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
albertp00
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 18:26

ksiązki do matury

Post autor: albertp00 »

Witam, czy na maturę z biologii do nauki wystarcza te książki, coś jeszcze dokupić przydatnego, coś wyrzucić z tej listy? Zależy mi na bardzo wysokim wyniku. Od razu mówię, że to na maturę 2019

- Vademecum maturzysty Biologia Pyłka-Gutowska Ewa, Adamantan
- Biologia w zadaniach maturalnych Część 1 Bukała Barbara, Omega
- Trening przed maturą Biologia w zadaniach maturalnych Część 2 Bukała Barbara, Omega
- Biologia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Edycja 2002-2017. Tom 1 Dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z biologii Witowski Dariusz, Witowski Jan Sylwester, Nowa Matura
- Biologia Matura 2017 Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Tom 2 Dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z biologii Witowski Dariusz, Witowski Jan Sylwester, Nowa Matura
- Biologia Matura 2017 Zbiór zadań wraz z odpowiedziami Tom 3 Dla kandydatów na Uniwersytety Medyczne i kierunki przyrodnicze zdających maturę z biologii Witowski Dariusz, Witowski Jan Sylwester, Nowa Matura
- Biologia na czesie - Nowa Era - wszystkie części

pozdrawiam
Gentle
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 23:19

Re: ksiązki do matury

Post autor: Gentle »

Mam dokładnie te same książki co ty ale jestem już w 2 liceum. Szczerze powiedziawszy nie wyrabiam się przeważnie aby z tych wszystkich zbiorów zrobić zadania ,chociaż powodem tego jest też to ,że rozszerzam także chemię i matematykę. Jeżeli też masz inne rozszerzenia to prawdopodobnie nie będziesz miał czasu żeby bawić się w inne zbiory.
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: ksiązki do matury

Post autor: Thisfer »

Jeżeli myślisz tylko o maturze - powinieneś skupić się na arkuszach i zbiorach CKE, podejrzewam jednak, że opanowany dotychczas przez Ciebie materiał nie odpowiada zaawansowaniem zawartym w podanych przeze mnie publikacjach zadaniom.

albertp00
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 18:26

Re: ksiązki do matury

Post autor: albertp00 »

Thisfer pisze:Jeżeli myślisz tylko o maturze - powinieneś skupić się na arkuszach i zbiorach CKE, podejrzewam jednak, że opanowany dotychczas przez Ciebie materiał nie odpowiada zaawansowaniem zawartym w podanych przeze mnie publikacjach zadaniom.

Zgadza się, ale w podręczniku nie ma za dużo zadań, a jak wiadomo najlepiej uczyć się w praktyce. Chodzi mi o to, czy te książki będą dobre to robienia zadań, aby polepszyć swoją wiedzę z bieżącego przerabianego materiału. Wiem, że arkusze najważniejsze, ale najpierw muszę posiąść troche wiedzy w czym pomogą mi zbiory zadań.

Gentle pisze:Mam dokładnie te same książki co ty ale jestem już w 2 liceum. Szczerze powiedziawszy nie wyrabiam się przeważnie aby z tych wszystkich zbiorów zrobić zadania ,chociaż powodem tego jest też to ,że rozszerzam także chemię i matematykę. Jeżeli też masz inne rozszerzenia to prawdopodobnie nie będziesz miał czasu żeby bawić się w inne zbiory.
Czyli np wystarczy tylko jedna lub dwie części?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości