Ksiązki na studiach

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Asia_nmc »

Z tego co słyszałam to do rzadkości należy kupowanie podręczników, najczęściej pożycza się je z biblioteki uczelnianej i kseruje, tak wychodzi taniej.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2006, o 12:22 przez Asia_nmc, łącznie zmieniany 1 raz.
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: anik »

Przede wszystkim wypożycza się z uczelnianej biblioteki. Jeśli czegoś nie ma, to czasem jest w czytelni. Często kseruje się całe książki lub interesujące fragmenty. Kupowanie książek jest ostatecznością, bo są często bardzo drogie, a zdarza się, że dany podręcznik można dostać tylko w bibliotece/antykwariacie bo pochodzi sprzed n-lat i nie uświadczysz go w żadnej księgarni.
Opps

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Opps »

KaŻdy wykładowca podaje przynajmniej kilka róŻnych ksiąŻęk, ale nie oznacza to, Że kaŻdą musisz kupić. W większości przypadków wystarczają notatki z wykładów i poŻyczone w bibliotece ksiąŻki. Twoja koleŻanka ma sporo pieniędzy, ciekawy czy tyle samo czasu Żeby wszystko to czytać.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: muppet »

Gdyby ktos wiedzial jakie ksiazki potrzebne sa na III roku biologii na UJ niech pisze. Thx z gory.
MartynaUMK
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 09:56

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: MartynaUMK »

witam, czy ktoś moze mi podpowiedziec jakie sa najlepsze ksiazki na I rok biologii na umk? ] mało tu studentów tego uniwersytetu, ale licze ze któs mi pomoze ] pozdrawiam
Ola

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Ola »

Ja tam mam jeszcze duuŻo czasu na studia medyczne i poprostu juz zaczełam sobie kupowac ksiąŻki i podręczniki :wink: D
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Vinci »

Ja tam mam jeszcze duużo czasu na studia medyczne i poprostu juz zaczełam sobie kupowac książki i podręczniki D
Przez te duuzo czasu wiele moze sie stac, na przykład zmienic zainteresowania)
Parthenos
Posty: 25
Rejestracja: 20 sty 2007, o 11:05

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Parthenos »

książki nie są tak drogie jak sie pokombinuje
ja szperam na allegro bo można tam czasami znaleść naprawde dobre książki za grosze.
wypożyczanie z biblioteki się w moim przypadku akurat nie opłaca bo uczelniana biblioteka najbardziej chodliwe pozycje wypozycza na jeden dzień tak więc niektóre przedmiotowe biblie musiałam zakupić )

jak np. Szweykowskich albo Jurę.

Aktualnie rozglądam się za biochemią poniżej 100zł i nie widzę. książki do biochemii są okropnie drogie a od przyszłego semestru przyjdzie mi je kupić.
Sofija
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2014, o 08:54

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Sofija »

Na studiach jest tak, że wykaz książek dostajesz na pierwszych zajęciach. Nie kupuj wszystkich, bo wydasz fortunę. Ogranicz się do tych, które będą Ci najbardziej przydatne. Czasami ciężko jest dostac niektóre książki, dlatego proponuję Ci księgarnię Inbook.pl, mają tam szeroki zakres książek naukowych i darmową przesyłkę:)
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: Mårran »

Odkopalas temat sprzed siedmiu lat. Wygrywasz zlota lopate!
Pani Buka
Awatar użytkownika
wilczka
Posty: 27
Rejestracja: 3 lip 2014, o 12:06

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: wilczka »

A czy ktoś się orientuje, czy na stomie w Zabrzu potrzeby jest Anatomia Nettera do kolorowania?
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: mrsdavis »

wilczka, nie jest.
lilia495
Posty: 33
Rejestracja: 28 maja 2014, o 16:52

Re: Ksiązki na studiach

Post autor: lilia495 »

Hej, jestem ciemna w temacie nie ogarniam jeszcze uczelnianych tematów
chciałabym wiedzieć czy istnieje coś takiego jak skrypt anatomii Pituchowej lub możliwość wykonania ksera ? Jest to dość obszerna książka , czy szukać używanej lub nowej ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości