Książki

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
BLODZIAK
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, o 13:54

Książki

Post autor: BLODZIAK »

Cześć! Wybieram się od września do klasy biologiczno-chemicznej. W nagrodę za moją naukę dostałem 226zł do księgarni. Teraz mam problem jakie ksiazki kupić z biologii w sensie na rozszerzenie. Jakie książki z biologii pomogą mi zdać maturę o bardzo dobrym wyniku?
Kuba1407
Posty: 67
Rejestracja: 10 sie 2015, o 09:56

Re: Książki

Post autor: Kuba1407 »

W pierwszej klasie i tak jest podstawa, więc nie ma sensu zawracać sobie głowy rozszerzeniem (póki co) i inwestować w książki, ponieważ może Ci się jeszcze odwidzieć ten profil
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Książki

Post autor: Mårran »

Jak ma wybór nie dostać nic albo dostać książki, to ja bym brała książki. Jak mu się odwidzi, to sprzeda z zyskiem
Pani Buka
Kuba1407
Posty: 67
Rejestracja: 10 sie 2015, o 09:56

Re: Książki

Post autor: Kuba1407 »

No takiej sytuacji nie rozważyłem
BLODZIAK
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, o 13:54

Re: Książki

Post autor: BLODZIAK »

Moim marzeniem jest dostać się na medycynę, więc mam teraz trochę środków na książki i chciałbym wiedzieć co Państwo polecają najlepiej na rozszerzoną biologię.
Kuba1407
Posty: 67
Rejestracja: 10 sie 2015, o 09:56

Re: Książki

Post autor: Kuba1407 »

Ja polecam komplet Bukały trening przed maturą", oprócz tego korzystam z Nowej Ery i jest całkiem spoko, a dla zabicia czasu czytam Campbella (omówione wszystkie podstawy)
nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: Książki

Post autor: nadfad »

Polecacie ten trening przed maturą każdemu i nie wiem po co? To tak jakby polecić chemię nieorganiczną bielańskiego chemikom do matury. Miałem styczność z treningiem bukały, to są głupoty to nie jest dla maturzystów. Weź sobie jakieś fajne zbiory maturalne, teraz matura nowej ery np i do biologii i do chemii, już masz 70zł.
nadfad
Posty: 69
Rejestracja: 8 lip 2016, o 20:27

Re: Książki

Post autor: nadfad »

Dodam spam, na chomikuj znajdziesz trening przed maturą za darmo, normalnie musisz wydać ponad 2 stówki za ten kolorowy, zapisany papier toaletowy. Sprawdź jak chcesz, ale odradzam. Przeciwnikom mojego hejtu dla Bukały przypominam, że tam są takie głupoty jak podział mitochondriów na lamelarne i tubularne? Czy jakoś tak, sam nie pamiętam dobrze, bo te książki wyrzuciłem. Podręczniki nowej ery do biologii BIJĄ trening bukały jak Pudzianowski tego co lubi klepać (nie pamiętam nazwiska, ale połamał nogę na Salecie).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości