Która klatka lepsza?

Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Ja będę go wypuszczać codziennie jak najdłużej będę mogła, więc sobie poskacze. A i tak nie jestem jeszcze pewna czy tą właśnie klatkę kupię.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

a nawiązując: jak domek kupisz w zoologicznym to rzeczywiście może być ok ale zdarzało się że w zoologicznych były domki w których poszczególne ściany były łączone. zszywkami tapicerskimi! nie mówię że domek z zoologika to zły pomysł ale trzeba bardzo uważać . ja tam wole jak wiem z czego jest domek bo jestem pewien że Kuleczka jest bezpieczna ale czasem można za naprawdę małą kasę zaoszczędzić sobie pracy. co do kleju to szylka i tak się do niego dogryzie więc nie polecam
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Ok, zastanowię się jeszcze nad tym domkiem - oglądnę jakie są w zoologiku i zobaczę co mi się bardziej opłaca A tak na marginesie: nie chcę zapeszać, ale tata już się zgadza Teraz muszę tylko szylkowi przygotować miejsce.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

no to sper jak już będziesz go miała to się pochwal jaki jest
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Oczywiście:!: Teraz tylko zastanawiam się, jakiego kupić. Ta oferta wygląda atrakcyjnie, tylko nie pisze jaka płeć. W grę wchodzi jedynie samiczka Wysłałam do nich maila z tym pytaniem, ale jeszcze nie odpowiedzieli. Poszukam też szyszorków w zwykłych zoologikach.
allegro 311383781
Myślicie, że bezpiecznie jest zamówić szyszorka przez net, czy lepiej w zwykłym zoologiku kupić? Bo bardzo bym chciała mieć aksamitkę, ale nie jestem pewna czy takie będą.
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: jjjkkk »

wiesz nie znam się ale sądzę że jak kupisz u hodowców to jakiegoś chorego nie dostaniesz co innego od prywatnych osób. tu bym się zastanowiła.
Tu masz namiary na fajną chodowlę w woj.opolskim cena ok.45zł
e-mail :
maciek.[at].pl

telefon :
603256208 i 691355812
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

chyba czytałaś post że szylka podróżowała pocztexem w paczce z otworkami? nie polecam szylek z allegro. najbezpieczniej kupić w hodowli albo w zoologiku i samemu odebrać
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Tak, tylko, że nie mogę nigdzie znaleźć czarnej aksamitki.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Predator713 »

hmm. no to naprawdę jest problem. sama zadecyduj bo nie wszyscy sprzedający są nieuczciwi trzeba tylko mieć troche szczęścia. w zoologach aksamitki raczej nie znajdziesz.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

Muszę to dobrze przemyśleć. Ale ta hodowla z allegro ma dość dobrą opinię, więc myślę, że są oni uczciwi. Opis zwierzaka i hodowli wyglada na fachowy i wydaje mi się, że nie jest duzym ryzykiem kupić u nich aksamitkę - ale zawsze coś może pójść nie tak przy przesyłce.
kinia2071
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2008, o 11:00

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: kinia2071 »

Sama jestem uzytkowniczka allegro i szczerze ci nie polecam kupowac JAKICH KOLWIEK zwierzat / pisza fachowo a co okazuje sie przy wplacie pieniedzy i wysylce ? dostajesz to czego wogole nie chcesz . nie zawsze tak jest ale trzeba trafic na fart a w trakcie przesylki nie wiadomo co z nia robia , szylek moze zachorowac , byc zestresowany taka podroza lub jeszcze wiele innych powodow dla ktorych nie powinnas kupowac z allegro , moze i sa fachowi ale postaw sie na miejscu szylka jak by cie mieli wysylac w paczce z dziurami / szczerze nie polecam , lepiej kup/poszukaj w sklepach zoologicznych , jezeli nie ma to wystarczy zamowic takiego lub wybierz jakis inny trudno kazdy jest fajny ma jakas ceche jak go wychowasz taki bedzie , to nie zalezy od koloru szylka :] kazdy jest kochany bynajmniej ja tak stwierdzam nie wiem jak inni ]
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: jjjkkk »

Szynszylka którego kupiliśmy był ze sklepu ale z hodowli której podałam wcześniej namiary. Może spróbuj w zoologu pogadać żeby takiego dla Ciebie sprowadzili.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Która klatka lepsza?

Post autor: Evka13 »

W mojej miejscowości nawet nie będę próbowała namawiać babki z zoologika, żeby mi przywieźli aksamitkę, bo ona taka jakaśniemrawa jest i pewnie nie zrozumie o co mi chodzi. Przejadę się do Krk - na obrzeżach ( koło Carrefour a ) jest spoko zoologik i tam chyba bardziej znają się na rzeczy. Nie wiecie może, czy oni mają tam jakiś telefon, żeby zadzwonić i spytać czy posiadają aktualnie w sklepie szynszyle
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości