Które liceum w Krakowie wybrać??

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

To nie jestem sama, wszyscy mi trują, że języki i języki. Chyba nikt nam nie pomoże. Trzeba lecieć na dni otwarte. Do której szkoły najbardziej chcesz iść?

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Hm. każda ma swoje zalety. Pod względem językowym to chyba II byłaby najlepsza, ewentualnie VI. jeśli chodzi o nauczanie, chyba I, co do ogólnej atmosfery i wgl to VIII. strasznie ciężka decyzja, mimo, że jeszcze trochę czasu zostało. najbardziej pasowałaby mi chyba jednak I, tylko zawsze trzeba brać pod uwagę, że zawalę egzamin ( szczególnie matematykę), bo reszta przedmiotów jakoś pójdzie. najlepiej napiszę pewnie historię i wos xd wszyscy mi mówią, żebym w przyszłości szedł na prawo haha jeszcze nikt nie zauważył, że mógłbym być dobrym lekarzem, ale prawnikiem to tak. nawet moja nauczycielka od historii jest chyba lekko niezadowolona.
Jak już o nauczycielach, to najśmieszniejszą mam polonistkę :p zawsze musi wyjść na swoim. Ostatnio mi powiedziała, że jeśli już chcę być tym lekarzem, to i tak muszę się uczyć polskiego, bo lekarz jest też polonistą xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Możliwe, że spotkamy się w szkole Ja myślę nad V, I i VIII. Ostatnia może jest tą lepszą opcją ze względu na próg. Mętlik w głowie totalny.

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Racja, nie wiadomo do końca, którą szkołę wybrać. nad V wciąż się zastanawiam, ale boję się, że nawet jeśli się tam dostanę, to nie sprostam wymaganiom. Dużo wnoszę z lekcji, ale tam zapewne nie wystarczyłoby samo słuchanie i pewnie musiałbym się uczyć najwięcej. właściwie I także jest na b wysokim poziomie, ale jednak jest odrobinę mniej elitarna niż V. no i trochę łatwiej byłoby się dostać xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Dwie znajome poszły w tym roku do I i nauki bardzo dużo, szczególnie to, co niepotrzebne na biol-chemie

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Jeszcze się zobaczy. Wszystko zależy od tego jak napiszę egzamin. ale najlepiej wybrać złotą szkołę i odrobinę gorszą srebną". bo brązowe mają już za niski poziom xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Mi najgorzej pójdzie historia z wosem.

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Ja próbny z historii i wos-u napisałem gdzieś w okolicach 90%, a w ogóle nic się nie uczyłem xd U mnie jest katastrofa z matematyki. wgl mam słabego nauczyciela, a dla mnie matematyki nie da się uczyć, to po prostu trzeba zrozumieć [ w każdym razie ja nie potrafię się jej nauczyć ]. a ten koleś uczy nas najczęściej w sposób typu-pokazałem wam przykład na tablicy jak robić zadanie tego typu, więc teraz radźcie sobie sami, jeśli nie zrozumieliście o co chodzi, to wasz problem.

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

To ja majcę i angielski na 98 %

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

No nieźle xd

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

A reszta po 80 %, więc jest dobrze

Hatake Kakashi
Posty: 35
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:40

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: Hatake Kakashi »

Haha, mój kolega z klasy wybiera się do I na humana, ale nie chcę psuć mu marzeń, bo na pewno nigdy się tam nie dostanie. Matematykę napisał na 48%, historię na jakieś 72%, podstawy z angielskiego chyba na tróję, a rozszerzony na ndst. a przyrody i polskiego nie pamiętam, ale też słabo. Żadnych dodatkowych osiągnięć i z przedmiotów licznych przy rekrutacji będzie miał najwyżej 4. ewentualnie z historii i wos-u jak nasza nauczycielka się zlituje to będzie miał 5 ale co ja będę mu uświadamiać, że ja mogę mieć problem z dostaniem się tam, a co dopiero on.

LillyM666
Posty: 619
Rejestracja: 11 lut 2014, o 14:46

Re: Które liceum w Krakowie wybrać??

Post autor: LillyM666 »

Z takimi ludźmi lepiej nie dyskutować Jak się nie poprawi to sam się przekona, że to bez sensu. Nie wiadomo jakie tak naprawdę będą progi, bo nasz rocznik jest chyba średni pod względem nauki (wyniosłam z obserwacji poziomu szkół w pobliżu). Nie mieszkam w Krakowie, trochę nawet dalej, nikt z moich znajomych tam się nie wybiera, więc trzeba samemu się zorientować w tych szkołach.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości