kursy na uj biologia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

kursy na uj biologia

Post autor: karteczka88 »

jaki jest najciekawszy kurs na biologii uj? Polecacie np. hodowlę i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych?
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Gość

Re: kursy na uj biologia

Post autor: Gość »

Witam! Mam pytanie, czy da się ściągać na kolowkiach zaliczeniowych? pewnie odpowiecie mi że to zależy od prowadzącego, tak więc napiszę, że chodzi o dr. Sołtysa od kursów neuro
kefir999

Re: kursy na uj biologia

Post autor: kefir999 »

Witajcie, ja tez chciałbym zapytc jakie kursy polecacie na 2 semestr? Bardzo prosze o opinie gdyz mam niewiele czasu zeby sie zdecydowac tam gdzie sa wolne miejsca.

Mam juz wybrany kursy HODOWLA I UZYTKOWANIE ZWIERZAT LABORATORYJNYCH od jednej osoby slyszałem ze egzamin jest PRZEJE**** od innej znowu ze lajtowy. tak więc tutaj tez prosze was o opinie.

Chciałbym wybrac kurs, z którego egzamin jest dosyć łątwy, tk zeby podwyzszyc sobie srednią.

Bardzo prosze o rady:)
kefir
zielony motylek
Posty: 37
Rejestracja: 21 sie 2007, o 22:43

Re: kursy na uj biologia

Post autor: zielony motylek »

Hodowla jak dla mnie była spoko. Wszystko zależy od pytań na jakie się trafi, ja miałam bardziej biologiczne np. szczepy wsobne, a koleżanka ustawodawstwo związane z bioetyką.

Jest strasznie dużo kursów dodatkowych, także najlepiej wybierać coś co nas interesuje i jest związane z naszą późniejszą specjalizacją. Jak ktoś lubi siedzieć w labie i się bawić, to polecam np. chemię fizyczną (nie ma egzaminu z wykładów, liczy się tylko ocena ze sprawozdań z laborek). Neurofizjologia też jest ciekawa, i potem przydaje się na Fizjologii zwierząt (bo na cały dział neuro są może 3 wykłady).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość