Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: qbaa »

ykyk, to zależy, można gdybać zawczasu, ale wszystko wyjdzie w praniu.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: Piotrr »

a ja pozostaje dalej przy swoim . Jezeli odejdzie kolejne rozszerzenie w szczecinie to mniejsza liczba maturzystow bedzie zdawala wlasnie na tym poziomie fizyke. Jest to widoczne juz teraz gdzie przy 3 uczelniach z fizyka roz progi sa wzglednie male, jezeli pozostana 2 takie uczelnie sadze ze znacznie mniejsza ilosc maturzystow wybierze rozwiazanie na jakie ja sie zdecydowalem. Ot tyle w temacie
W końcu lekarz
arbuz
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2011, o 12:48

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: arbuz »

Ammber pisze: W moim elitarnym liceum większość osób chcących się dostać na medycynę (czyli jakieś 90% biol- chemów]) chodziła na przeróżne korki i zajęcia dodatkowe, wydając masę kasy na najdroższych korepetytorów. Co nie znaczy, że część (a nawet spora większość) tych osób nie napisała matury beznadziejnie.


Dokładnie! Jak usłyszałam ile jeden z moich kolegów wydaje tygodniowo na korki, to omal zawału nie dostałam. Toż to remont generalny pokoju bym sobie za to zrobiła Rezultat był taki, że na żadną uczelnię medyczną nie wystarczyło, a o wynikach rozmawiać nie chciał. Ale to był typ idę na medycynę, noszę Personę na polski, mam korki u egzaminatorów ze wszystkiego, a w aktywności na fejsie nie mam sobie rownych".

Korki czasem fajna rzecz, ale żaden korepetytor sam wiedzy do głowy nie włoży. Trzeba chcieć
lokospoko
Posty: 38
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 18:01

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: lokospoko »

Korki czasem fajna rzecz, ale żaden korepetytor sam wiedzy do głowy nie włoży. Trzeba chcieć [/quote]

Dokładnie TAK
Trochę do mej główki nawkładałem i jeszcze mi nieco brakuje na ŚUM. a skoro nadzieja umiera ostatnia czekam na 2 pkt w dół
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: Piotrr »

loko 2 pkt to przy nastepnej liscie pewnie juz poleca pozwole sobie wyprzedzic fakty i pogratulowac przeszlemu studentowi leku D
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: Ammber »

Ale to był typ idę na medycynę, noszę Personę na polski, mam korki u egzaminatorów ze wszystkiego, a w aktywności na fejsie nie mam sobie rownych".
Też miałam podobnego w klasie. Na 1-szej lekcji biologii w LO wyjechał do nauczycielki z pytaniem o cefalizację u pierścienic później nosił (i podobno też korzystał) podręczniki akademickie do fizjologii
(z biologii jechał na samych 2-jach, z chemii ledwo zdał, głównie przez litość naszej chemiczki-wychowawczyni)
Korki czasem fajna rzecz, ale żaden korepetytor sam wiedzy do głowy nie włoży. Trzeba chcieć
Święte słowa!
Aleksander95
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015, o 07:41

Re: Kursy przygotowawcze na studia medyczne

Post autor: Aleksander95 »

Jeżeli chodzi o korepetycje z chemii i biologii pod kątem przygotowania na medycynę to polecam zajęcia w Ratajczuk Edukacja. Ja jestem bardzo zadowolony, trochę cisną i dużo trzeba się uczyć, ale efekt na maturze był.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości