Kursy przygotowawcze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: misiaqd »

zgadzam się z Benedyktem w takim kursie są same plusy, nie licząc tego, ze jak czegoś nie rozumiesz i jak powiedziała Riczi89 chcesz coś dwa razy przerobić to na to nie ma czasu, ale jak się dobrze przygotowujesz z zajęcia na zajęcia to jest naprawdę super!
BENEDYKT
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2008, o 17:50

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: BENEDYKT »

Tak. A, żeby niewyjść na jakiegoś intelektualnego czarnego barana przykładasz się do zapowiadanego na następne zajęcia materiału i umiesz więcej. Jest dodatkowa motywacja. Słyszałem, że dużo pomagają skrypty które dostaje się od wykładowców
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: klejnotka »

Omg teraz wiem jak wielką kasę wydali moi znajomi na te kursy przygotowawcze. przepłacili:P żaden z nich na studia medyczne się nie dostał, a cwaniakowali najbardziej]
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: riczi89 »

heh bo to że pójdziesz na kurs nie gwarantuje, że sie dostaniesz moja koleżanka też się nie dostała a uczestniczyła.
BENEDYKT
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2008, o 17:50

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: BENEDYKT »

Zgadzam się, kurs jest tylko pomocą w nauce, naprowadzeniem na właściwy tor. A to jak udzielone nam wskazówki wykorzystamy to już nasza sprawa. Bo z samego chodzenia na kurs nic nie wynika, trzeba do tego jeszcze trochę naszej inicjatywy i pracy w domu.

Może na to forum zagląda ktoś, kto zapisał się ma kurs medicusa do warszawy (ten który rozpoczyna się 25 października br.) jeśli tak to niech napiszę na gg albo przez wiadomość prywatną trzeba się poznać trochę, szczególnie gdy trafimy do jednej grupy.
undo
Posty: 43
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 09:50

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: undo »

ja sie zapisałam w Poznaniu mam nadzieję że rodzice mi do niego do płacą miłam sie uczyć przez wakacje troche zrobilam czytalam lektury z polskiego zeby miec wiecej czasu na biologie i chemii bo moj polonista jest troszeczke nienormalny i nie rozumie ze biolchem potrzebuje minimum aby zdac
veg999
Posty: 87
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:56

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: veg999 »

Chodził ktoś z was może na Medicusa we Wrocławiu i może się podzielić wrażeniami? Cały czas się zastanawiam czy się zapisać czy indywidualnie pracować z nauczycielem.
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: lung »

Nie chodzilem. Znam tylko opinie paru osob: jesli nie umiesz materialu i pojdziesz na te kursy - to nic ci nie dadza, bo bedziesz za bardzo do tylu, jesli umiesz material (lub jestes blisko opanowania go) - tez ci nic nie nie dadza, bo juz ci beda zwyczajnie niepotrzebnie. Takze lepiej wydac kase na cos innego, moje zdanie.
shifu
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2008, o 10:24

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: shifu »

chodziłam na Medicusa do Wrocławia w tamtym roku, to prawda- jest to świetny kurs przypominający i uzupełniający, ale trzeba mieć opanowane co najmniej podstawy, poza tym bardzo miła atmosfera i sympatyczni wykładowcy. Zdecydowałam się na kurs, bo pochodzę z małej miejscowości i raczej ciężko ze znalezieniem dobrego korepetytora.
Staszek_P
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2008, o 16:04

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: Staszek_P »

Eee tam, medicus
Ja chodziłem na kurs we Wszechnicy Nauk Medycznych i z czystym sumieniem mogę polecić - raz, że jest sporo tańszy od wymienionych, a dwa - i to chyba najważniejsze - że prowadzą go tylko i wyłącznie wykładowcy z akademii medycznej, którzy mają najlepsze pojęcie o tym co mówią i najlepiej potrafią przygotować swoich przyszłych studentów Przy okazji można od razu poznać u kogo się będzie dalej studiować
Jeżeli ktoś myśli poważnie o medycynie to polecam - ja przynajmniej nie miałem problemów z dostaniem się na uczelnie a i nikt ze znajomych którymzareklamowałem te kursy nigdy nie narzekał ani pretensji do mnie nie miał
pozdrawiam!
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: york »

Staszek_P pisze:a dwa - i to chyba najważniejsze - że prowadzą go tylko i wyłącznie wykładowcy z akademii medycznej
przy nowej maturze, lepiej jak zajęcia prowadzą egzaminatorzy
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: garbage »

a cena tegoz kursu? Bo na ich stronie nie ma.
tyska
Posty: 70
Rejestracja: 19 gru 2007, o 00:13

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: tyska »

czy może ktoś wie gdzie odbywają się kursy medicusa w warszawie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości