Kursy przygotowawcze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cancel
Posty: 60
Rejestracja: 24 lis 2008, o 19:25

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: cancel »

Witam!

A czy ktoś może uczęszczał lub uczęszcza na kurs Medicus do Łodzi i mógłby się podzilić wrażeniami

Bardzo mnie to interesuje, ponieważ chciałbym się na ten kurs w przyszłym roku zapisać. Także proszę o odpowiedź.
niki939
Posty: 20
Rejestracja: 4 paź 2010, o 16:48

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: niki939 »

Witam!
Czy jest może ktoś z grupy B2 Wrocław 2010/11?
Dostałam przydział do tej grupy, zajęcia od 6 listopada
I czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat moich wykładowców?
biologia - dr Joanna Thannhauser
chemia - dr Zbigniew Sztuba
Pozdrawiam
Adinka55
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2010, o 16:57

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: Adinka55 »

Witam wszystkich!
Jestem z grupy B1 Wrocław 2010/2011.
Ktoś też otrzymał taki przydział
czekam na odpowiedź
szymson
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2011, o 22:45

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: szymson »

Czy są kursy z biologii w Warszawie dla uczniów pierwszej klasy liceum?Planuję zdawać maturę rozszerzoną z biologii i chciałbym rozpocząć przygotowania już teraz. Nie mam na myśli oczywiście powtórki materiału, zaś kursy w formie korepetycji, na których dobrze zostaną wyłożone treści z biologii.
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: Kursy przygotowawcze

Post autor: henryka »

Kursy zazwyczaj polegają właśnie na robieniu zadań i wspólnym ich omawianiu. Niestety, ale materiału do matury musisz się sam nauczyć, korepetytor może ewentualnie Cię przepytać i poprawić błędy. Jeśli chcesz przygotowywać się już to może po prostu zapisz się na indywidualne korepetycje i tok nauki ustalisz sam z nauczycielem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości