Lek-dent 3 rok GUMED

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Gosia959595
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, o 16:52

Lek-dent 3 rok GUMED

Post autor: Gosia959595 »

Nie moge znalezc zadnych informacji, nie wiem rowniez jak to tego podejsc.

Co nalezy zrobić, żeby przenieść się do Gdańska na lek dent? Chodzi mi o przeniesienie na 2 rok.

Czy gdzies jest dostępne jakieś podanie? Prosze o pomoc
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Lek-dent 3 rok GUMED

Post autor: tkasia »

Gosia959595 pisze:Nie moge znalezc zadnych informacji, nie wiem rowniez jak to tego podejsc.

Co nalezy zrobić, żeby przenieść się do Gdańska na lek dent? Chodzi mi o przeniesienie na 2 rok.

Czy gdzies jest dostępne jakieś podanie? Prosze o pomoc
Najlepiej zadzwoń do biura rekrutacji. Z tego co ja się orientuję, to musisz normalnie wziąć udział w rekrutacji a potem piszesz podanie o przeniesienie na interesujący cię rok. Ale, lepiej to wszystko sobie wcześniej uzgodnić, dowiedzieć jakie przedmioty Ci przepiszą, jakich Ci nie przepiszą, co będziesz musiała odrabiać (różnice w godzinach z różnych przedmiotów) etc.
Czasami różnice programowe są zbyt duże i nie mogą cię przenieść na dany rok.
Polecam korespondować z biurem rekrutacji Bardzo miłe panie
asiazpodlasia
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2016, o 19:07

Re: Lek-dent 3 rok GUMED

Post autor: asiazpodlasia »

Cześć, udało ci się przenieść? Z jakiej uczelni się przenosisz? Też o tym myślę ale nie wiem czy jest sens.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości